Skocz do zawartości
LM.plWiadomościJak kupować z cashbackiem?

Jak kupować z cashbackiem?

Materiał promocyjny

Dodano:
Jak kupować z cashbackiem?
materiał promocyjny

Wygoda, ogromny wybór, bardzo przystępne ceny - internetowe zakupy przynoszą nam klientom sporo udogodnień. Dodatkowo, w sieci istnieje wiele portali, dzięki którym mogą one być jeszcze bardziej korzystne. Mowa o stronach oferujących system cashbackowy, który pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na dowolnych produktach. Jak to działa?

Cashback to świetny sposób na oszczędzanie dla wszystkich osób, które nie znoszą się ograniczać. Dzięki niemu klienci sklepów internetowych są w stanie zyskać na swoich zakupach niezależnie od tego, czy u danego sprzedawcy odbywa się aktualnie wyprzedaż. Jak sama nazwa wskazuje, cashback polega na zwrocie części wydanej na zakupy gotówki.

System ten jest dość prosty w swoim działaniu, ale mimo to jak najbardziej korzystny - i to dla wszystkich. Dzięki cashbackowi każda ze stron uczestniczących w transakcji - klient, portal cashbackowy oraz sprzedawca - ma okazję zyskać. Wydawać by się mogło, że to niemożliwe, jednak faktem jest, że system ten jest niezawodny i sprawdzony.

Strony oferujące cashback zawierają umowy z wybranymi sprzedawcami, na mocy której proponują swoim klientom zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy u tychże sprzedawców. Użytkownicy portalu, zachęceni wizją uzyskania oszczędności, chętniej decydują się na zakupy u tych partnerów. Dzięki takiej reklamie sklepy zwiększają swoje obroty i są w stanie podzielić się prowizją z portalem, który to następnie przekazuje wcześniej ustalony procent swojemu użytkownikowi. To takie proste!

Jak uzyskać cashback? Wystarczy wybrać portal, który taką opcję oferuje, a następnie założyć na nim konto. Jedną z największych i najpopularniejszych stron tego typu jest Tipli.pl, gdzie można uzyskać do nawet 25% zwrotu za zakupy w ponad 800 sklepach.

Rejestracja na Tipli jest jeszcze prostsza niż same działanie systemu cashbackowego: wystarczy wejść na stronę internetową, podać swój adres e-mail oraz ustalić hasło. Istnieje też opcja szybkiej rejestracji i logowania poprzez konto Facebook lub Google. Gdy profil zostanie założony, można przejść do zakupów. Warto jednak od razu uzupełnić dane użytkownika, w tym także numer konta bankowego, aby móc przelać sobie uzbierane kwoty, co w tym przypadku można zrobić już od 1 grosza. Bez obaw - jest to całkowicie bezpieczne, a portal Tipli nie wykona żadnego ruchu bez Twojej zgody. Potrzebne jest to, aby zarówno strona oferująca cashback, jak i sprzedawca wiedzieli, komu przypisać dany zwrot.

Teraz możemy przejść do zakupów. Jeśli korzystasz z portalu Tipli, wystarczy, że użyjesz przycisku “Kup teraz”, który znajduje się na profilu każdego z dostępnych tam sklepów. On przekieruje Cię bezpośrednio na stronę sprzedawcy, gdzie możesz złożyć swoje zamówienie tak jak zawsze, a Tipli zarejestruje tylko zwrot - zawartość Twojego koszyka pozostaje pomiędzy Tobą a sprzedawcą. Po około 48 godzinach od zakupów na swoim profilu użytkownika sprawdzisz wysokość cashbacku, jaką Ci przypisano. Po jego zatwierdzeniu możesz wypłacić pieniądze na konto lub dalej kolekcjonować zwroty na Tipli - Ty decydujesz.

Na Tipli znajdziemy wszelkiego rodzaju sklepy, a także produkty czy usługi - od biur podróży i usług transportowych, przez modę, kosmetyki i zabawki, aż po artykuły dla zwierząt, książki i wiele innych. Spośród dostępnych tam marek można wyróżnić zarówno handlowe giganty międzynarodowe, takie jak SheIn, ale i specjalistyczne czy niszowe sklepy. Jeśli interesujesz się modą czy regularnie kupujesz obuwie i dodatki, koniecznie sprawdź jaki zwrot zyskasz za zakupy na eobuwie.pl. Za to na fanów elektroniki, gadżetów czy gier czeka oferta sklepu X-kom, gdzie kupią oni swoje wymarzone sprzęty taniej.

Tipli.pl to nie tylko cashback, ale także inne opcje na uzyskanie oszczędności. Na stronie tej znajdziesz bazę aktualnych kodów rabatowych, które w połączeniu z cashbackiem zapewnią Ci najmniejszy z możliwych rachunek. Dodatkowo tutaj możesz przejrzeć gazetki promocyjne z najpopularniejszych supermarketów i nie tylko, dzięki czemu zaplanujesz także optymalnie najtańsze zakupy stacjonarne. Dla jeszcze lepszego efektu oszczędzania polecamy Ci zainstalować wtyczkę do swojej przeglądarki, która będzie przypominała o dostępnym cashbacku w odwiedzanych przez Ciebie sklepach, a także ściągnąć aplikację mobilną na swój telefon, dzięki której zaoszczędzisz na zakupach niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś. Z Tipli zyskasz na każdym swoim zakupie.

Czytaj więcej na temat:cashback, e-commerce
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole