Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKoło. Kto ukradł koparko-ładowarkę? Policjanci proszą o pomoc

Koło. Kto ukradł koparko-ładowarkę? Policjanci proszą o pomoc

Dodano: , Żródło: LM.pl
Koło. Kto ukradł koparko-ładowarkę? Policjanci proszą o pomoc
Koło

fot. poglądowe

Koparko-ładowarka marki Caterpillar 432F została skradziona w środę w Aleksandrówce (gm. Koło). Policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy widzieli pojazd.

Do kradzieży doszło w środę. Funkcjonariusze ustalili, że pojazd ok. godz. 19.00 poruszał się ul. Ślusarską w Kole, a następnie po przejechaniu skrzyżowania z ul. Toruńską kierował się w stronę miejscowości Borki, a dalej – Podlesia.

Każdy, kto widział pojazd lub ma informacje, gdzie może się znajdować, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kole pod nr tel. 47 77 44 200 lub z oficerem dyżurnym. – Każda informacja może mieć znaczenie i pomóc w odzyskaniu skradzionego mienia – przekonują policjanci.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole