Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKomunikacyjny paraliż w Koninie. Korki w nowej części miasta

Komunikacyjny paraliż w Koninie. Korki w nowej części miasta

Dodano: , Żródło: LM.pl
Komunikacyjny paraliż w Koninie. Korki w nowej części miasta

Prowadzone od wczoraj remonty nawierzchni na trzech skrzyżowaniach zakorkowały dzisiaj Konin. – W zasadzie wszystko stoi – informują Konińscy Miłośnicy Transportu Publicznego.

O planowanych robotach drogowych informowaliśmy w niedzielę. Zarząd Dróg Miejskich w Koninie ruszył z remontami na skrzyżowaniach: Przyjaźni – Wyszyńskiego, Przemysłowa – Trasa Warszawska i Dworcowa – Poznańska. Wczoraj około południa ruch na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i Trasy Warszawskiej był sterowany przez policję. Później włączone zostały światła i ruch przebiegał płynnie. Problemy zaczęły się dzisiaj. Zakorkowane są ulice: Wyszyńskiego, Przemysłowa, Dworcowa, Kolejowa, Kleczewska i Poznańska. Jak donoszą Konińscy Miłośnicy Transportu Publicznego, opóźnienia często powyżej 20 minut notują również wszystkie linie autobusowe.

Dzisiaj na skrzyżowaniu Przyjaźni – Wyszyńskiego roboty prowadzone są na jednym pasie ruchu (na wprost i w prawo) na wlocie skrzyżowania od strony Kramska. Na skrzyżowaniu Przemysłowa – Trasa Warszawska zajęty jest pas ruchu (na wprost i w prawo) na wlocie skrzyżowania ul. Przemysłowa. Natomiast na skrzyżowaniu Dworcowa – Poznańska czasowo zajęty jest pas ruchu na wlocie skrzyżowania ul. Dworcowa.

- Roboty polegać będą na remoncie nawierzchni oraz wymianie elementów detekcji sygnalizacji świetlnych, dlatego będą prowadzone również porą wieczorową i nocną. Pojawiające się utrudnienia będą ulegać bieżącym zmianom, tak aby wynikające z tego tytułu utrudnienia były jak najmniejsze. Prosimy o stosowanie się do znaków drogowych – poinformował wczoraj rano koniński magistrat.

Roboty mają zakończyć się jutro, 7 czerwca.

 

fot. Facebook/Koniński Miłośnicy Transportu Publicznego

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole