Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKończymy tydzień z przytupem! Moc kulturalnych wrażeń

Kończymy tydzień z przytupem! Moc kulturalnych wrażeń

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kończymy tydzień z przytupem! Moc kulturalnych wrażeń
Dzień dobry!

Zaczynamy piątek, weekendu początek. Dziś moc wrażeń kulturalnych, a także kolejna odsłona procesu policjanta oskarżonego ws. śmierci Adama Cz.

W piątek wchodzimy z lekko ujemną temperaturą, ale to ostatni taki dzień – w weekend ma być już nieco cieplej, nawet na plusie. W sobotę od rana trzeba będzie jednak jeszcze uważać na opady marznące, popada też śnieg i deszcze w niedzielny poranek.

Bardzo bogatą ofertę na otwarcie weekendu przygotowały placówki kulturalne. Mamy więc ostatnią okazję na obejrzenie wystawy Andrzeja Tomaszewskiego w Wieży Ciśnień, MDK zaprasza na spektakl Trzeciego Teatru Lecha Raczaka i Fundacji Orbis Tertius, a w KDK – wernisaż obrazów koninianki Edyty Wysockiej. W Wieży Ciśnień odbędzie się ponadto spotkanie z Romanem Bromboszczem pod hasłem „Stechnologizowana kultura”.

Dziś też kolejna odsłona procesu policjanta Sławomira L. oskarżonego o nieumyślne spowodowanie śmierci Adama Cz. Wczoraj zeznawali naoczni świadkowie tamtych wydarzeń, ratownicy medyczni, a także przyjaciel nieżyjącego 21-latka.

Jak zawsze możecie dzwonić i pisać na FB, WhatsAppie, pod nr tel. 883 797 002 i mailowo: b.skonieczny@firma.lm.pl. Miłego dnia!

Czytaj więcej na temat:dzień dobry, kultura, MDK, KDK, Wieża Ciśnień
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole