Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKonin. Aktywny Senior, czyli warsztaty artystyczne dla seniorów w KDK

Konin. Aktywny Senior, czyli warsztaty artystyczne dla seniorów w KDK

Dodano:
Konin. Aktywny Senior, czyli warsztaty artystyczne dla seniorów w KDK

Miasto Konin, Konińska Fundacja Kultury oraz Koniński Dom Kultury zapraszają seniorów do udziału w warsztatach artystycznych.

Warsztaty realizowane będą w KDK i sfinansowane zostaną ze środków pochodzących z budżetu Miasta Konina. Warsztaty muzyczne, taneczne oraz rękodzieła odbędą się od 3 listopada do 2 grudnia. Ich uwieńczeniem będzie prezentacja dokonań uczestników zajęć. Ta odbędzie się 17 grudnia 2021. 

Warsztaty skierowane są do osób powyżej 65 roku życia, mieszkających w Koninie. Zapisy na zajęcia przyjmuje dział imprez KDK. Zapiać można się osobiście lub telefonicznie 63/2113133 w. 29. Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia się bezpłatne.

Warsztaty poprowadzą Katarzyna Mijakowska, Mirosław Grzanka oraz Dariusz Intrys. Odbywać się będą one według harmonogramu, który otrzyma każdy uczestnik. Tematyka zajęć to muzyka, śpiew, taniec, rękodzieło. - Celem warsztatów jest pobudzenie do aktywności kulturalnej mieszkańców naszego miasta powyżej 65 roku życia. Zajęcia będą okazją do spotkania ale i do wyrażenia siebie poprzez sztukę. Podsumowanie warsztatów odbędzie się w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, stąd pomysł by zajęcia odbywały się już w klimacie świątecznym – mówi Mirosław Grzanka.

Seniorów zapraszamy na warsztaty: kreatywne warsztaty rękodzieła – instruktor Katarzyna Mijakowska, świąteczne śpiewanie – instruktor Mirosław Grzanka, przyśpiewki i tańce z Wielkopolski – instruktor Dariusz Intrys. 

Warsztaty sfinansowano ze środków pochodzących z budżetu Miasta Konina.

 

Czytaj więcej na temat:aktywny senior, KDK, warsztaty dla seniorów
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole