Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościNiepowtarzalna nauka języka angielskiego dla dzieci: „Otwarcie drugiej lokalizacji Leader School w Koninie”

Niepowtarzalna nauka języka angielskiego dla dzieci: „Otwarcie drugiej lokalizacji Leader School w Koninie”

Materiał promocyjny

Dodano:
Niepowtarzalna nauka języka angielskiego dla dzieci: „Otwarcie drugiej lokalizacji Leader School w Koninie”
Materiał promocyjny

Początek czerwca przeszedł do historii Leader School w Koninie. Placówka zyskała bowiem drugą lokalizację. Mieści się ona przy ulicy 11 listopada 37. Jej otwarcie przyciągnęło tłumy dzieci, spragnionych niepowtarzalnej i efektywnej nauki języka angielskiego.

Na miejscu czekały na najmłodszych balony, słodkości i gadżety reklamowe. Absolutnym hitem dnia był robot EMYS, który nie tylko zachwycił najmłodszych swoimi umiejętnościami mówienia, ale także angażował ich w rozmowy po angielsku.

- W Leader School szczególną uwagę położyliśmy na prezentację naszych unikalnych technik nauczania, które mają na celu rozwinięcie pełnego potencjału każdego dziecka. Do metody Leo English - skierowanej do dzieci w wieku 3-10 lat - dołączyliśmy Leo Maniak – program efektywnej nauki, stworzony specjalnie dla uczniów szkoły podstawowej

– mówi Alina Błaszczyk, dyrektor LS w Koninie. Obie metody zostały zaprezentowane w postaci bezpłatnych lekcji pokazowych, które dały dzieciom możliwość aktywnego uczestnictwa i przekonania się, jak fajne mogą być zajęcia w Leader School.

Słodka niespodzianka po lekcji pokazowej oraz fontanna czekoladowa dodatkowo podkreśliły atmosferę święta, a dobra zabawa i liczne atrakcje przyciągnęły rzeszę zadowolonych rodziców. Dzieci wychodziły z Leader School pełne uśmiechu i zapału, chętne na kolejne lekcje.  

Ten niezapomniany dzień był pełen radości i nauki, a szkoła Leader School Konin udowodniła, że nauka języka angielskiego może być zarówno efektywna, jak i zabawna. Teraz, z dwiema lokalizacjami w Koninie, Leader School jest jeszcze bliżej wszystkich dzieci, gotowych na przygodę z językiem angielskim.

- Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezapomnianym wydarzeniu, już nie możemy doczekać się naszych regularnych spotkań od września na zajęciach Leo English. Tych z kolei, którzy nie mieli okazji zapoznać się z naszą szkołą i wyjątkową metodą nauczania języka angielskiego, zapraszamy na kolejne dni otwarte już pod koniec sierpnia i we wrześniu! Pamiętajcie, liczą się pierwsze kroki, a najlepszy moment na rozpoczęcie nauki jest teraz!

– podkreśla Alina Błaszczyk, dyrektor Leader School w Koninie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole