Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPsi Patrol przyjedzie do Galerii nad Jeziorem

Psi Patrol przyjedzie do Galerii nad Jeziorem

Materiał promocyjny

Dodano:
Psi Patrol przyjedzie do Galerii nad Jeziorem
materiał promocyjny

Już 2 grudnia Chase, Marshall, Rubble i Sky we własnej osobie zawitają do Galerii nad Jeziorem. Najbardziej znani na świecie psi bohaterowie zapozują do zdjęć z dziećmi i zaproszą je do wspólnej zabawy na scenie oraz w specjalnych strefach tematycznych. Nie zabraknie atrakcji oraz konkursów z filmowymi nagrodami. Ponadto tego dnia w galerii można będzie spotkać jeszcze jednego gościa specjalnego – Świętego Mikołaja.

 „Psiego Patrolu” nie trzeba nikomu przedstawiać. Bohaterskie pieski zyskały ogromną sympatię dzieci na całym świecie, a pełnometrażowy film „Psi Patrol” obejrzało w kinach ponad 1,2 mln osób. Najpopularniejsza na świecie czworonożna ekipa powróciła do kin z nowymi przygodami, w animacji „Psi Patrol: Wielki film”.

Z tej okazji Galeria nad Jeziorem postanowiła zabrać dzieci wprost do świata tej jednej z najbardziej znanych współczesnych bajek. Już 2 grudnia do centrum zawitają bohaterowie „Psiego Patrolu” – Chase, Marshall, Rubble i Sky. Dzieci będą miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i przybić piątkę ze swoimi ulubieńcami.

W centrum zostanie przygotowana specjalna scena z efektownie migającym, ogniście świecącym i wydającym dźwięki meteorytem, imitującym ten, który spadł na ziemię w filmie. Na scenie, co godzinę odbywać się będzie „Psi Patrol Bingo”, a także konkursy z licznymi nagrodami filmowymi.

Pieski zaproszą dzieci również do wspólnej zabawy w kilku strefach tematycznych. Na przykład w strefie Chase’a odbędą się warsztaty z bezpieczeństwa na drodze, podczas których dzieci zdobędą cenną wiedzę o zasadach poruszania się na ulicach i chodnikach. W strefie budowniczego Rubble’a można będzie stworzyć budowle z przestrzennych puzzli, zaś Sky zaprosi najmłodszych na zjeżdżalnię do basenu z kulkami.

W strefie multimedialnych zabaw dzieci będą miały okazję posłuchać Kosmopiesków i obejrzeć różne animacje z ich udziałem na ekranie. Ponadto każdy mały i duży fan Chase’a będzie mógł wsiąść do jego specjalnego radiowozu, a nawet uruchomić radio, światła i klakson. Wszystkie strefy zabaw dostępne będą w godzinach 11.00-19.00. Wstęp do nich będzie bezpłatny. Warto obserwować również fanpage Galerii nad Jeziorem na Facebooku. Zostanie zorganizowany tu konkurs, w którym do wygrania będą gadżety z motywem Kosmopiesków.

- „Grudzień to czas, w którym wszystkie dzieci szczególnie wypatrują podarunków i atrakcji. Dlatego bardzo cieszymy się, że w tym przedświątecznym okresie możemy zaprosić najmłodszych do zabawy w bajkowym świecie, w otoczeniu ich ulubionych bohaterów, prezentów oraz innych niespodzianek

- mówi Anna Frydrysiak Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem w Koninie.

Galeria przygotowała dla dzieci jeszcze jednego, wyjątkowego gościa specjalnego. Po pasażu centrum przechadzał się będzie Święty Mikołaj, który chętnie zapozuje z dziećmi do zdjęć i wręczy im słodkie upominki.

Dzień w towarzystwie Psiego Patrolu oraz Mikołaja, w Galerii nad Jeziorem będzie doskonałą okazją do spędzenia rodzinnego czasu, pełnego atrakcji i wrażeń, ale także zrobienia dobrych uczynków dla potrzebujących czworonogów. W centrum odbędzie się akcja charytatywna, jaką będzie zbiórka darów dla psów ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie. Tego dnia każdy może wspomóc podopiecznych schroniska przynosząc karmę, zabawki czy koce.

Czytaj więcej na temat:galeria nad jeziorem, psi patrol
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole