Skocz do zawartości
LM.plWiadomościTrzylatka po udarze. Marysia potrzebuje pieniędzy na leczenie!

Trzylatka po udarze. Marysia potrzebuje pieniędzy na leczenie!

Dodano:
Trzylatka po udarze. Marysia potrzebuje pieniędzy na leczenie!
potrzebna pomoc!

Na leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny. Trwa zbiórka pieniędzy na 3-letnią Marysię, która w okresie prenatalnym przeszła udar.

Marysia Adamczyk to mieszkanka gminy Krzymów. Kiedy się urodziła lekarze podejrzewali u niej wrodzony przerost nadnerczy.

- Na szczęście podejrzenie to nie potwierdziło się. To jednak nie zakończyło wędrówki po lekarzach. Po wizycie u neonatologa, a także badaniu USG, które uwidoczniło torbiele w główce, Marysia trafiła do szpitala, w którym szereg badań wykazał, że nasza córeczka może mieć guza mózgu! Byliśmy przerażeni! – informują rodzice 3-latki. - Ostateczną diagnozą był jednak udar mózgu w okresie prenatalnym, niedowład lewostronny, opóźnienie psychoruchowe. Na domiar złego w badaniach genetycznych potwierdzenie NF1 (neurofibromatoza) – dodają.

Dziewczynka musi być pod stałą opieką neurologa, nefrologa, neurochirurga, fizjoterapeuty, logopedy, ortopedy, okulisty, onkologa. Koszty jej leczenia są coraz wyższe. Stąd zbiórka na platformie siepomaga.pl (link TUTAJ) i apel o pomoc. Dla rodziny ważna jest każda złotówka.

 

fot. siepomaga.pl

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole