Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWarto zadbać o kondycję. I to pod każdym względem

Warto zadbać o kondycję. I to pod każdym względem

Dodano:
Warto zadbać o kondycję. I to pod każdym względem
dyżur

Zapowiada się pogodny dzień z kulturą i rekreacją. Warto zadbać o kondycję, pod każdym względem. Nie przegapcie okazji, które się pojawiają wokół nas. Można zrobić coś dobrego. 

Dzień Ochrony Rysia – pomóżmy razem

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rysia, który stanowi doskonałą okazję do zwrócenia uwagi na problemy tego pięknego, lecz zagrożonego gatunku. Mimo wieloletnich starań o ochronę, populacja rysi wciąż wymaga naszego wsparcia. Dlatego zachęcamy wszystkich do wsparcia organizacji działających na rzecz rysi, które nieustannie walczą o ich przetrwanie. Każda darowizna ma znaczenie!

Spotkanie z Andrzejem Sewerynem w Konińskim Domu Kultury

Już dziś o godzinie 18:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie z wybitnym aktorem Andrzejem Sewerynem w Kinie Centrum. Towarzyszyć mu będzie Katarzyna Kubacka-Seweryn, producentka filmu dokumentalnego "Jestem postacią fikcyjną". To unikalna okazja, aby poznać bliżej życie i twórczość jednego z najbardziej znanych polskich aktorów. Nie przegapcie!

Nordic Walking dla chętnych

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywności na świeżym powietrzu do udziału w zajęciach Nordic Walking. Spotkania odbywają się w każdy wtorek o 19:00 na stadionie Akademii Nauk Stosowanych w Koninie. Zajęcia są bezpłatne i otwarte dla każdego – niezależnie od poziomu zaawansowania.

Kontakt z LM.pl

W razie pytań czy potrzeby interwencji, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie się z nami skontaktować za pośrednictwem WhatsApp, Facebooka, e-maila: redakcja@portal.lm.pl lub telefonicznie pod numerem 535 990 026. Miłego dnia! 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole