Dzisiaj jest wtorek 19 lutego 2019, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21156) SPORT FORUM FIRMY (5295) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 5oC
Jutropogoda
6 / 6oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Harcerski zlot na stulecie zakończenia Powstania W ... (1)Patryk Szymański wróci na ring podczas gali Mateus ... (9)

Europejski dzień kina w Oskardzie

Materiał promocyjny

Dodano: 10.10.2018 11:47

14 października na całym kontynencie w kinach w 42 krajach, w tym w kinie Oskard, odbędzie się Europejski Dzień Kina Artystycznego. Widzowie zobaczą film na podstawie bestsellerowej powieści włoskiego mistrza kryminału - Donato Carrisi- „Dziewczyna we mgle”.

Europejski Dzień Kina Artystycznego ma udowodnić, że kina są żywymi publicznymi miejscami spotkań kulturowych i pełnią ważną funkcję społeczną. Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Stowarzyszenie Kin Art-house'owych (CICAE), przy wsparciu Europa Cinemas oraz Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych.

„Dziewczyna we mgle” to trzymający w napięciu thriller. W małej, odizolowanej od świata górskiej mieścinie, młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera. Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel, znany z umiejętności manipulowania mediami. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury. W medialnej burzy wszyscy stają się podejrzanymi, a sprawa zaczyna przyjmować niespodziewany obrót. W rolach głównych: TONI SERVILLO (Wielkie piękno), ALESSO BONI (Turysta),JEAN RENO (Kod da Vinci). 14 października 16.00 sala studyjna. Bilet: 10 zł.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   kino,   festiwal

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

A fe! Co to za kino artystyczne i do tego europejskie?! Prawdziwe kino to jest to które wyprodukuje dobra zmiana np. Smoleńsk czy film o żołnierzach wyklętych czy jakoś tak. Cały naród oglądał owe superprodukcje z zapartym tchem i gdyby nie interwencja woźnego z miotłą to siedzieli by ludzie w kinie cały dzień i rozpamiętywali o bohaterach. Nie to co ten niby film Smarzewskiego szkalujący dobre imię kościoła. Film na który ludzie są zapędzani siłą lub podstępem przez opozycję tylko po to by musieli obejrzeć kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa o czym zapewnia nas o. Tadeusz, PiS TV, patriotyczni dziennikarze, rząd i partia.
Dodano: 10.10.2018 15:24    Przez: ~Zdzich@
Dlaczego Ty tak bardzo zioniesz nienawiścią do ludzi wyznających inne wartości niż Ty ? Któregoś dnia Bóg Cię powoła do siebie i tą nienawiść do ludzi zabierzesz z sobą i staniesz przed obliczem Boga i co wtedy ? A Bóg Ci nakazuje kochać każdego człowieka !
Dodano: 10.10.2018 15:36    Przez: ~Chrzescijanin
Do gościa powyżej@ Nie bzdol chłopie, bo bozia poza tym, że już rozumek Ci zredukowała to może na dokładkę język sparaliżować za wygadywanie takich głupot.
Dodano: 10.10.2018 16:24    Przez: ~#miłośnik absurdu
A co to jest "bozia" ? Wiedz, że żaden szyderca, a tym bardziej lewak, nie wejdzie do Królestwa Bożego.
Dodano: 10.10.2018 16:32    Przez: ~Chrz...

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.