Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20104) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
30 / 18oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)Konin. Najpierw Zatorze, potem "Rondo". Przerwa na ... (1)

Europejski dzień kina w Oskardzie

Materiał promocyjny

Dodano: 10.10.2018 11:47

14 października na całym kontynencie w kinach w 42 krajach, w tym w kinie Oskard, odbędzie się Europejski Dzień Kina Artystycznego. Widzowie zobaczą film na podstawie bestsellerowej powieści włoskiego mistrza kryminału - Donato Carrisi- „Dziewczyna we mgle”.

Europejski Dzień Kina Artystycznego ma udowodnić, że kina są żywymi publicznymi miejscami spotkań kulturowych i pełnią ważną funkcję społeczną. Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Stowarzyszenie Kin Art-house'owych (CICAE), przy wsparciu Europa Cinemas oraz Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych.

„Dziewczyna we mgle” to trzymający w napięciu thriller. W małej, odizolowanej od świata górskiej mieścinie, młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera. Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel, znany z umiejętności manipulowania mediami. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury. W medialnej burzy wszyscy stają się podejrzanymi, a sprawa zaczyna przyjmować niespodziewany obrót. W rolach głównych: TONI SERVILLO (Wielkie piękno), ALESSO BONI (Turysta),JEAN RENO (Kod da Vinci). 14 października 16.00 sala studyjna. Bilet: 10 zł.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   kino,   festiwal

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A fe! Co to za kino artystyczne i do tego europejskie?! Prawdziwe kino to jest to które wyprodukuje dobra zmiana np. Smoleńsk czy film o żołnierzach wyklętych czy jakoś tak. Cały naród oglądał owe superprodukcje z zapartym tchem i gdyby nie interwencja woźnego z miotłą to siedzieli by ludzie w kinie cały dzień i rozpamiętywali o bohaterach. Nie to co ten niby film Smarzewskiego szkalujący dobre imię kościoła. Film na który ludzie są zapędzani siłą lub podstępem przez opozycję tylko po to by musieli obejrzeć kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa o czym zapewnia nas o. Tadeusz, PiS TV, patriotyczni dziennikarze, rząd i partia.
Dodano: 10.10.2018 15:24    Przez: ~Zdzich@
Dlaczego Ty tak bardzo zioniesz nienawiścią do ludzi wyznających inne wartości niż Ty ? Któregoś dnia Bóg Cię powoła do siebie i tą nienawiść do ludzi zabierzesz z sobą i staniesz przed obliczem Boga i co wtedy ? A Bóg Ci nakazuje kochać każdego człowieka !
Dodano: 10.10.2018 15:36    Przez: ~Chrzescijanin
Do gościa powyżej@ Nie bzdol chłopie, bo bozia poza tym, że już rozumek Ci zredukowała to może na dokładkę język sparaliżować za wygadywanie takich głupot.
Dodano: 10.10.2018 16:24    Przez: ~#miłośnik absurdu
A co to jest "bozia" ? Wiedz, że żaden szyderca, a tym bardziej lewak, nie wejdzie do Królestwa Bożego.
Dodano: 10.10.2018 16:32    Przez: ~Chrz...

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.