Skocz do zawartości
LM.plWiadomościNie wystarczą dobre chęci

Nie wystarczą dobre chęci

Patronat medialny LM.pl

Dodano:
Nie wystarczą dobre chęci

Wielu z nas, zgodnie z noworocznym postanowieniem, w styczniu podejmuje tzw. zdrowy styl życia. W lutym już o nim zapomina. Dlaczego tak się dzieje? Na to i wiele innych pytań dotyczących nawyków żywieniowych i prozdrowotnych odpowie dr Agata Juruć w wykładzie Czy chcieć to zawsze móc? O motywacji do zmiany nawyków zdrowotnych”. Prelegentka obali w nim wiele mitów dotyczących diety i prozdrowotnego stylu życia, jak chociażby ten, że czynnikiem decydującym o powodzeniu wprowadzania zmian są jedynie dobre chęci i odpowiedni poziom motywacji. Dr Juruć zdefiniuje dobre i złe nawyki żywieniowe, podpowie jak rozpoznać, czy to dla nas odpowiedni czas na wprowadzenie radykalnych zmian, czy już jesteśmy na to gotowi, a przede wszystkim jak dotrzeć do wyznaczonego celu.

Dr Agata Juruć, adiunkt na Wydziale Nauk o Zdrowiu w ANS w Koninie jest psycholożką, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, terapeutką par, a także dietetyczką. Jest także autorką publikacji naukowych dotyczących psychologii zdrowia i choroby oraz psychodietetyki, szczególnie cukrzyków.

Na wykład ten, z cyklu „Czwartkowe spotkania z Akademią”, zapraszamy 26 stycznia o godz. 18.00, jak zwykle online, na platformie MS Teams. Link do wykładu: https://bit.ly/3tpihLi. Jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

anekke(1).png

https://www.ans.konin.edu.pl
https://www.facebook.com/answkoninie
https://www.instagram.com/answkoninie
https://www.tiktok.com/@answkoninie  

Czytaj więcej na temat:Czwartkowe spotkania z Akademią
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole