Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17599) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tradycja podtrzymana. Samorządowcy wspólnie kolędo ... (1)Konin. Muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klo ... (0)

Garmin Iron Triathlon. Znamy datę zawodów w 2021 roku

Dodano: 8.01.2021 12:32
Źródło: LM.pl

Organizatorzy cyklu Garmin Iron Triathlon poifnormowali o dacie zawodów w Ślesinie w 2021 roku. Czwarty etap cyklu planowany jest na 13 czerwca.

Garmin Iron Triathlon w 2021 roku w Ślesinie gościć będzie już po raz dziewiąty. - Ze względu na swoje liczne walory pozostaje najstarszym miastem-gospodarzem cyklu - piszą o Ślesinie organizatorzy cyklu. - Garmin Iron Triathlon Ślesin to przede wszystkim znakomite skomunikowanie miasta, czyste jeziora, świetna atmosfera i co najważniejsze – niezwykle szybka trasa, która cały czas pozwala na „podkręcanie” wyników, nie tylko wśród profesjonalistów, ale również amatorów.

Przyszłoroczna odsłona cyklu zaplanowana jest na 13 czerwca. Czy odbędzie się w tym terminie - w tym momencie trudno stwierdzić. W 2020 roku zawody zostały przeniesione z czerwca na połowę sierpnia ze względu na obostrzenia epidemiczne. Podobnie, jak w zeszłym roku, również podczas tegorocznej edycji zawodnicy mają rywalizować na trzech dystansach do wyboru: 1/2 IM (1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem, 21,1 km biegania), 1/4 IM (0,95 km – 45 km – 10,5 km) i 1/8 IM (0,475 km – 22,5 km – 5,275 km).

Łącznie w edycji 2021 zaplanowanych jest dziesięć zawodów w cyklu. Oprócz Ślesina triathloniści rywalizować będą mogli w Żyrardowie (16 maja), Płocku (23 maja), Stężycy (5 czerwca), Blachowni (27 czerwca), Sycowie (11 lipca), Elblągu (18 lipca), Gołdapi (25 lipca), Brodnicy (22 sierpnia) i Nieporęcie (19 września).  

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Konin wam zazdrości i papuguje imprezę
Dodano: 10.01.2021 08:05    Przez: Stary Ch...j

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.