Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportKomitet Tomasza Klapsy stawia na sport i obiecuje wsparcie dla młodzieży

Komitet Tomasza Klapsy stawia na sport i obiecuje wsparcie dla młodzieży

Dodano:
Komitet Tomasza Klapsy stawia na sport i obiecuje wsparcie dla młodzieży
Wybory

Foto Anna Pilarska

To już ostatnie spotkania komitetów przed niedzielnymi wyborami. KWW Tomasza Klapsy przy fontannie koło KDK obiecał duże wsparcie dla młodzieży, powrót SKS-ów, czy dokończenie remontu stadionu na starówce.

Jego lider, Tomasz Klapsa, który do klapy marynarki ma przypiętą odznakę lotniczą powiedział: – Uzyskaliśmy duże wsparcie od wszystkich sportowców w Koninie. Chcemy im się za to odwdzięczyć i obiecujemy, że będziemy wspierać młodzież uczęszczającą na różnego rodzaju zajęcia sportowe i ułatwimy na nie dojazd. Górnikowi Konin już wcześniej obiecałem, że dokończymy stadion. Zrobimy takie trybuny, jakie powinny być od razu. Zadbamy także o pracowników MOSiR-u, by nie doświadczali już okropnego zjawiska jakim jest mobbing i byli uczciwie wynagradzani za swój wysiłek. Zadbamy również o obiekt na Pociejewie. W tym miejscu nie powinniśmy zabiegać o budowę nowych osiedli. Należy kontynuować pracę nad termami. Natomiast w sezonie letnim trzeba otworzyć zimne i ciepłe baseny. Postaramy się także wydłużyć godziny otwarcia krytych basenów. Stawiamy na mieszkańców Konina.

Innymi postulatami komitetu Tomasza Klapsy są: przywrócenie Szkolnych Klubów Sportowych, (bez względu na to, kto nimi zarządza) i wsparcie dla wędkarzy.

Tomasz Matuszewski wspomniał natomiast o fanach Górnika Konin. – Należy się duży szacunek konińskim kibicom, którzy niezależnie od wyników ich ukochanego klubu pozostają mu wierni i są chlubą naszego miasta. Póki tacy ludzie są jest nadzieja dla naszego miasta.

Komitet Tomasza Klapsy stawia na sport i obiecuje wsparcie dla młodzieży
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole