LM.plSportKrystian Bielik zagrał przeciwko Meksykowi na MŚ. Remis Polaków

Krystian Bielik zagrał przeciwko Meksykowi na MŚ. Remis Polaków

Mundial

Tylko jeden z „naszych” wystąpił w pierwszym meczu Polaków na mundialu. Nasza kadra bezbramkowo zremisowała z Meksykiem.

Mecz z ekipą ze strefy CONCACAF był dla Polaków bardzo ważny. Wygrana stawiała naszą drużynę w bardzo dobrej sytuacji przed kolejnymi spotkaniami. Jednak po dziewięćdziesięciu minutach był remis i teraz Biało-czerwoni muszą zaprezentować się lepiej.

Z dwóch reprezentantów naszego regionu na murawie pojawił się tylko jeden. Krystiana Bielik wszedł od początku drugiej połowy za Nikolę Zalewskiego, a Jan Bednarek boiskowe wydarzenia obserwował z ławki rezerwowych.

W innym spotkaniu grupy C Argentyna niespodziewanie przegrała z Arabią Saudyjską 1:2. I to właśnie ta druga drużyna jest najbliższym rywalem Polaków. Mecz zostanie rozegrany o godz. 14.00 czasu polskiego.