Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportMustang Konin w finale. Jutro dowiemy się z kim zagra

Mustang Konin w finale. Jutro dowiemy się z kim zagra

Dodano:
Mustang Konin w finale. Jutro dowiemy się z kim zagra
I liga

W rewanżowym meczu półfinałowym ligi koszykówki na wózkach Mustang Konin nie miał problemów z Górnikiem Toyotą Wałbrzych. Wygrał bardzo wysoko i już czeka na mecze decydujące o mistrzostwie.

Mecz, który można było oglądać na klubowym Facebook'u gospodarze wygrali bardzo wysoko, 95:21. Co prawda goście otworzyli wynik meczu z rzutu wolnego, ale potem to była gra praktycznie do jednego kosza. Wśród gospodarzy wyróżnić można praktycznie każdego. Taki mały plus, nieco większy niż u pozostałych można natomiast zapisać Bartkowi Powązce. Nastoletni zawodnik Mustanga zdobył dwa punkty, co z pewnością jest powodem do dumy. Była ku temu okazja, bo trener Dominik Mosler mocno rotował dzisiaj składem. W ekipie gości natomiast błysnął Adrian Łabędzki (15 punktów).

Na drugiego finalistę trzeba czekać do jutra. Okaże się nim lepszy z pary IKS GTM Konstancin – Ortomedico Kielce. W pierwszym meczu było 67:59 dla mistrzów Polski z Kielc. Mecze finałowe odbędą się w terminach 18/19.05 (Kielce lub Konstancin) i 25.05 (godz. 15.00, Golina).

Mustang Konin – Górnik Toyota Wałbrzych 95:21 (30:5, 22:10, 25:2, 18:4)

Mustang: Przemysław Stelmasik 4, Dominik Mosler 16, Marek Bystrzycki 8, Marcin Płóciennik 8, Adrian Jankowski 10, Mateusz Tylak 6, Krzysztof Bandura 23, Bartosz Powązka 2

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole