Bezpłatne parkowanie w Koninie podczas długiego weekendu po Bożym Ciele
Dodano: , Żródło: LM.pl

komunikacja
Dobra wiadomość dla kierowców. W piątek po Bożym Ciele, parkowanie w Koninie będzie bezpłatne.
Zarząd Dróg Miejskich przypomina, że zgodnie z obowiązującym regulaminem niektóre dni przypadające w okresach świątecznych są zwolnione z opłat za postój. Oznacza to, że kierowcy nie będą musieli korzystać 5 czerwca z parkomatów ani aplikacji mobilnych do opłacania postoju.
Bezpłatne parkowanie obejmie zarówno miejsca znajdujące się w Strefie Płatnego Parkowania, jak i Miejskie Płatne Parkingi zarządzane przez ZDM. To ułatwienie dla mieszkańców i osób odwiedzających Konin podczas długiego czerwcowego weekendu.
Przeczytaj również:Wyglądają jak bloki pierwszego osiedla w nowym Koninie. Ale gdzie to jest?!







