Dzisiaj jest poniedziałek 26 lipca 2021, imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16154) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Kolejny remont Orlika. To najdroższe boisko w Koninie

Dodano: 15.04.2016 11:52
Źródło: LM.pl

Ruszyła budowa odwodnienia przy Orliku zlokalizowanym nieopodal Gimnazjum nr 3 w Koninie. Inwestycja pochłonie około 285 tys. zł.

Od kiedy powstał stwarza problemy. Orlik na Chorzniu przez ciągłe jego naprawy stał się najdroższym boiskiem w mieście. Jak podkreśla radny Jarosław Sidor, wydano już na niego blisko 1,5 mln zł, a kolejnych kilkaset tysięcy złotych kosztować będzie inwestycja związana z odwodnieniem. - Mamy problem, dlatego że jest zaniżenie przy ul. Złocieni i Fikusowej spowodowane tym, że przy nawalnych deszczach z Orlika spływa woda i nie jesteśmy w stanie jej odprowadzić – mówi Sebastian Łukaszewski, wiceprezydent Konina.

W drugim przetargu wyłoniono konsorcjum firm z Włocławka i Gostynina, które zajmie się budową zbiornika retencyjnego z odpowiednim odpływem i murku żel-betowego, który ma zapobiec spływaniu wody deszczowej na ulice.

Prace potrwają do 8 lipca.  

  • Kolejny remont Orlika na Chorzniu. To najdroższe boisko w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Trzeba było dobrze się zastanowić przed wyborem miejsca na ten orlik, a nie teraz pakować tam pieniądze po raz kolejny, to tak jakby wyrzucać je w błoto !!! Kretynizm totalny !!!
Dodano: 15.04.2016 12:15    Przez: ~czytelniczka
Kto wydał decyzje na budowę? , kto zbadał grunt? Kto odebrał? Nie ma Pana, nie ma winnych. Wstyd, to mało powiedziane! Kto odpowie? Nikt, bo Konin to włodarze nikogo ani czego się nie wstydzą- boją. TERAZ BUDUJĄ DROGĘ TYLKO OD SKODY DO NOWICKIEGO!!! ( DZIAŁKI NOWICKIEGO - NA RAZIE TYLKO ZAKUPIONEJ!!!! TEZ BĘDZIE TAK JAK Z ORLIKIEM BO WODA PODEJDZIE POD PLANOWANĄ DROGĘ I CIĄGLE BĘDĄ USUWAĆ SKUTKI ZANIEDBAŃ, A KASĘ ZA ÓW DROGĘ WEZMĄ DO PRYWATNEJ KIESZENI, BO KLEPNELI, ŻE MA POWSTAĆ. LUDZIE PATRZCIE NA RĘCE SKORUMPOWANEJ WŁADZY KONINA!!!!
Dodano: 15.04.2016 13:35    Przez: ~koniniana
Dla informacji orlik robiła firma AX-BUD z ślesina
Dodano: 16.04.2016 10:20    Przez: ~dsadsad
CIEKAWE CZYJA FIRMA PRZYTULI PIENIĄŻEK. ZAMIAST BUDOWAĆ NOWE WIDZĘ REMONTY DOOKOŁA
Dodano: 15.04.2016 14:10    Przez: ~MIK
Prokurator, patrz
Dodano: 15.04.2016 13:11    Przez: ~donosieciel

KOMENTARZE

Trzeba było dobrze się zastanowić przed wyborem miejsca na ten orlik, a nie teraz pakować tam pieniądze po raz kolejny, to tak jakby wyrzucać je w błoto !!! Kretynizm totalny !!!
Dodano: 15.04.2016 12:15    Przez: ~czytelniczka
Kto wydał decyzje na budowę? , kto zbadał grunt? Kto odebrał? Nie ma Pana, nie ma winnych. Wstyd, to mało powiedziane! Kto odpowie? Nikt, bo Konin to włodarze nikogo ani czego się nie wstydzą- boją. TERAZ BUDUJĄ DROGĘ TYLKO OD SKODY DO NOWICKIEGO!!! ( DZIAŁKI NOWICKIEGO - NA RAZIE TYLKO ZAKUPIONEJ!!!! TEZ BĘDZIE TAK JAK Z ORLIKIEM BO WODA PODEJDZIE POD PLANOWANĄ DROGĘ I CIĄGLE BĘDĄ USUWAĆ SKUTKI ZANIEDBAŃ, A KASĘ ZA ÓW DROGĘ WEZMĄ DO PRYWATNEJ KIESZENI, BO KLEPNELI, ŻE MA POWSTAĆ. LUDZIE PATRZCIE NA RĘCE SKORUMPOWANEJ WŁADZY KONINA!!!!
Dodano: 15.04.2016 13:35    Przez: ~koniniana
Kiedy sanepid i prokurator wejdzie na koninskie orliki i zbada to toksyczne gumsko wysypywane w postaci granulatu ktoś beknie za trucie dzieci sztandar złodzieji z PO to kolejny wałek i złodziejski przekret
Dodano: 17.04.2016 07:21    Przez: ~Mirek
Ja w ogóle to się pytam na cholerę te orliki? Miały być dla dzieci i młodzieży, a okazuje się, że są otwarte w tygodniu od rana do wieczora kiedy nikt praktycznie nie ma czasu na niego iść, w soboty tylko do południa, a całą niedziele zamknięte. I po co to wszystko? Jak nawet nie można w wolnym czasie pójść pograć
Dodano: 17.04.2016 18:44    Przez: ~onn
Nie w błoto, tylko spuszczane z wodą.Woda powinna zostać tam gdzie spadła, ale wszystko wybetonowane i wyasfaltowane. Później, latem narzekanie na suszę i wysokie koszty utrzymania zieleni. Na osiedlach domów jednorodzinnych, większość wody opadowej powinna tam pozostać, a nie spływać do kanalizacji
Dodano: 15.04.2016 12:34    Przez: ~O!
Potrzeba nam wiecej orlikow, wszak za unijne.
Dodano: 15.04.2016 12:49    Przez: ~Łowca absurdu
A jakże patriotyczniej i bogobojniej byłoby budować przeróżne Lichenie, golgoty, kapliczki oraz pomniki ku czci zaginionych bohaterów ku uciesze ludu oraz jedynie słusznej partii i jej wodza.
Dodano: 16.04.2016 12:11    Przez: ~jaś
Prokurator, patrz
Dodano: 15.04.2016 13:11    Przez: ~donosieciel
Prokuratorzy pana Zbyszka mają obecnie poważniejsze sprawy w głowach. Muszą teraz obnażać nieprawości poprzednich rządów oraz dekonspirować wrogów narodu.
Dodano: 16.04.2016 14:49    Przez: ~jaś
lepiej by most na łężynie naprawili
Dodano: 15.04.2016 13:42    Przez: ~ehh
CIEKAWE CZYJA FIRMA PRZYTULI PIENIĄŻEK. ZAMIAST BUDOWAĆ NOWE WIDZĘ REMONTY DOOKOŁA
Dodano: 15.04.2016 14:10    Przez: ~MIK
285 tys za rów, sadzawke i murek - tanioszka
Dodano: 15.04.2016 14:48    Przez: ~normapro
Bo prawdziwe pieniądze zarabia się na tylko na drogich słomianych inwestycjach :)
Dodano: 15.04.2016 14:52    Przez: ~Miś
Nawet nie wiedziałam że tam znajduje się orlik????
Dodano: 15.04.2016 14:56    Przez: ~Mama
Za dużo fuszerki za dużo łapówek a teraz demonstrują jakieś KODy złodzieje na czele z Petru który okradł polaków z fuduszy emerytalnych
Dodano: 15.04.2016 15:07    Przez: ~SK
SK TY jesteś zakodowany przez KURDUPLA !!!!!!!
Dodano: 15.04.2016 16:46    Przez: ~dekoder
Powiedz SK gdzie są pieniądze ze SKOKÓW !!!!!
Dodano: 15.04.2016 16:49    Przez: ~PARANOJA i SCHIZOFRENIA
SK, często chodzisz na pranie mózgu do siedziby pisiolkow-matolkow ?
Dodano: 16.04.2016 07:58    Przez: ~Q
To wina tuska. I to same plusy widzę.
Dodano: 16.04.2016 17:00    Przez: ~brzoza
1 z 3
123>>