Dzisiaj jest poniedziałek 12 kwietnia 2021, imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17791) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 3oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (1)Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościł ... (3)

Pożyczki ratalne - gdzie szukać najlepszych?

Materiał promocyjny

Dodano: 13.10.2016 11:19
  • Pożyczki ratalne - gdzie szukać najlepszych?

Ponieważ usługi firm z obszaru FinTech cieszą się obecnie powodzeniem, przedsiębiorstwa udostępniają coraz bardziej innowacyjne produkty. Teraz możemy nie tylko pożyczać niewielkie kwoty do spłaty w ciągu miesiąca – dostępne są także większe sumy, które możemy wygodnie regulować w ratach. Ich wysokość jest zależna od naszych preferencji. Pożyczka ratalna jest idealnym rozwiązaniem, kiedy potrzebujemy większej kwoty, której spłacanie nie obciąży przesadnie naszego budżetu.

Nowoczesne pożyczanie także w wersji ratalnej

Nowoczesne podejście do finansów zyskuje coraz większą grupę zwolenników. Nie chcemy już stać w kolejkach w bankach i miesiącami gromadzić dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu. Ratalne pożyczki pozabankowe przydają się szczególnie wtedy, kiedy potrzebujemy większej kwoty, a jednocześnie nie chcemy przesadnie uszczuplać naszego codziennego budżetu. Większą sumę możemy wygodnie rozłożyć na raty, a także dostosować okres pożyczkowania do naszych indywidualnych potrzeb. Przewagą pozabankowych pożyczek ratalnych jest oczywiście możliwość szybkiego otrzymania pieniędzy – czas i formalności potrzebne do udzielenia pożyczki są zredukowane do minimum. Wielu klientów zwraca jednak uwagę, że ratalki są zdecydowanie droższe niż tradycyjne pożyczki – na ich finalną cenę wpływają bowiem liczne prowizje i inne dodatkowe opłaty. Oczywiście to duże uproszczenie: wśród ofert pożyczek ratalnych zdarzają się tańsze i droższe propozycje. Warto zatem na bieżąco śledzić oferty znanych firm pożyczkowych. W ten sposób mamy szansę znaleźć pożyczki atrakcyjne pod każdym względem, tanie i szybko dostępne. „Pożyczki ratalne to produkty, które przydają się szczególnie w przypadku finansowania większych zobowiązań. Jeśli pieniędzy potrzebujemy na rozwój naszego biznesu lub sfinansowanie dodatkowych studiów, będzie to idealny wybór. Firmy, zachęcone zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów, uwzględniają w swojej ofercie coraz wyższe kwoty. Jednocześnie proponują nam także elastyczny harmonogram spłat, tak żebyśmy nie odczuli wysokości zaciągniętego zobowiązania i ubytku w naszym budżecie. Szybkie pożyczki ratalne są czymś pomiędzy chwilówkami a kredytami gotówkowymi – to inteligentne połączenie wyróżnia je spośród innych produktów” – komentuje ekspert Loando.pl. W zależności od tego, jak często korzystamy z pożyczek ratalnych, ważne będą dla nas inne ich cechy. Przodujące w branży firmy nieustannie pracują nad nowymi procedurami w zakresie zaciągania i spłacania pożyczek. Zestawienie przygotowane przez ekspertów Loando pozwala zorientować się w ofertach najpopularniejszych pożyczkodawców. Poniżej omawiamy propozycje Ratki.pl, Wongi i In Credit.

Wygodne pożyczanie w Ratka.pl

Ratka.pl wciąż nie traci swojej pozycji – to jedna z chętnie wybieranych marek. Ratka.pl podlega pod Aasa Polska S. A. – jeśli zatem staramy się o pożyczkę za pośrednictwem Ratka.pl, faktycznym pożyczkodawcą jest firma Aasa. Maksymalnie możemy pożyczyć kwotę 5000 złotych, okres spłaty wynosi natomiast do 24 miesięcy. O pożyczkę w Ratka.pl mogą starać się osoby w przedziale wiekowym 20 – 80 lat, co znaczy, że firma nie blokuje dostępu do pieniędzy także osobom starszym. Wymagane jest posiadanie stałego adresu zamieszkania na terenie Polski. Ratka.pl oczekuje od swoich klientów posiadania stałego dochodu, pozyskiwanego z tytułu umowy o pracę, renty albo emerytury. Jeśli staramy się o pożyczkę w Ratka.pl, nie możemy być także zadłużeni – liczmy się z tym, że zostaną sprawdzone nasze dane w rejestrach BIG (InfoMonitor, ERIF i KRD), a także BIK. Po określeniu interesującej nas kwoty i okresu spłaty wypełniamy prosty wniosek i czekamy na decyzję. Możemy się jej spodziewać jeszcze tego samego dnia – wiadomość otrzymamy telefonicznie lub mailowo. Na adres mailowy otrzymamy także umowę i harmonogram spłaty pożyczki. Te dwa dokumenty zostaną nam także dostarczone przez kuriera – naszym zadaniem będzie ich podpisanie i zwrócenie kurierowi. Ratka.pl udostępnia swoim klientom wysokie kwoty i wygodny okres spłaty. Możemy się starać o nawet 5000 złotych do spłaty w okresie 24 miesięcy. Dużym ułatwieniem dla klientów Ratki.pl jest przejrzyście skonstruowana strona. Wszystkie koszty pożyczki, łącznie z odsetkami, oprocentowaniem i opłatami administracyjnymi będziemy znali jeszcze przed złożeniem wniosku. Przykładowa pożyczka wysokości 1500 złotych, rozłożona na okres 10 miesięcy, daje raty wysokości 236,74 złotych. Całkowita kwota do spłaty będzie natomiast wynosiła 2308,83 złote. RRSO na wymienioną kwotę i okres spłaty to 173,83%.

Wonga łączy FinTech z edukacją

Wonga jest cenioną firmą pożyczkową, która swoją pozycję nieustannie ugruntowuje wprowadzanymi innowacjami. Pożyczki ratalne w firmie są udostępniane od wysokości 1500 złotych, maksymalna kwota to natomiast 3000 złotych. Okres spłaty zamyka się w przedziale 2 – 12 miesięcy, co gwarantuje korzystną wysokość rat. „Tym, co wyróżnia propozycję Wongi, jest program korzyści. Wonga udostępnia swoim klientom coraz atrakcyjniejsze warunki pożyczkowania nie tylko w miarę terminowych spłat, ale także w ramach nagrody za zaliczanie kursów na platformie edukacyjnej kapitalni.org. Nie sposób nie docenić tego rozwiązania. Klienci firmy zdobywają wiedzę o zarządzaniu finansami, a dodatkowym bonusem są coraz wyższe dostępne kwoty, a także coraz wygodniejszy okres spłat. To doskonałe przykład na to, że FinTech może iść w parze z edukacją. Zgromadzona wiedza przyda nam się zawsze” – komentuje ekspert Loando. W przypadku pożyczki wysokości 1500 złotych rozłożonej na 10 miesięcy, miesięczna rata w Wonga będzie wynosiła 214,55 złotych. Całkowita kwota do spłaty w tym przypadku to 2 145,45 złotych. Na stronie Wonga nie podano jednak wskaźnika RRSO dla tego przypadku.

Najwyższe kwoty w In Credit

In Credit, marka należąca do Net Credit, oferuje swoim klientom pożyczki ratalne do wysokości nawet 10 000 złotych, przyznawane na okres do 24 miesięcy. O pożyczkę mogą starać się osoby w przedziale wiekowym 20 – 70 lat, które nie posiadają zaległych płatności w innych instytucjach finansowych. Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy wnioskować o pożyczkę. Po złożeniu wniosku i przelaniu opłaty weryfikacyjnej zostaje nam właściwie oczekiwanie na decyzję. Nigdy nie trwa to długo, szybkość otrzymania przelewu zależy jednak od banku, w którym znajduje się nasz rachunek. In Credit oferuje także swoim klientom atrakcyjne bonusy – za każdego znajomego, który zarejestruje się na stronie i otrzyma pożyczkę, na nasze konto zostanie przelane 50 złotych. Dla przykładowej kwoty 1500 złotych, rozłożonej na 10 miesięcy, miesięczna rata będzie wynosiła 237,50 zł. Całkowita kwota do spłaty, z uwzględnieniem wszystkich opłat dodatkowych to 2375 złotych. RRSO utrzymuje się na poziomie 65,31%.

Pożyczki ratalne idealne na większe przedsięwzięcia

„O zaletach pożyczek ratalnych nie trzeba nikogo przekonywać. Są na tyle popularne, że pożyczkodawcy nieustannie pracują nad stworzeniem jak najbardziej atrakcyjnych ofert. Każda z wymienionych marek – Ratka.pl, Wonga i In Credit – ma dla swoich klientów coś specjalnego. Pod względem wysokości kwot zdecydowanie przoduje In Credit – tutaj pożyczymy nawet 10 000 złotych do spłaty w ciągu maksymalnie 24 miesięcy. Dodatkowo za każdego znajomego, który wystąpi o pożyczkę do firmy, otrzymamy dodatkowe 50 złotych. Wonga, choć udostępnia klientom mniejsze kwoty – do 5000 złotych – ma do zaoferowania atrakcyjny program korzyści, w ramach którego będziemy mogli zdobyć dodatkową wiedzę o finansach. Wygodne warunki pożyczkowania proponuje także Ratka.pl – tutaj możemy starać się o nawet 5000 złotych do spłaty w ciągu 24 miesięcy, co daje raty na poziomie 236, 74 złotych. W przypadku Ratki.pl dodatkowo zachwyca przejrzystość strony – wszystkie koszty związane z pożyczką będą nam znane jeszcze przed złożeniem wniosku.” – podsumowuje ekspert Loando.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożyczki,   pieniądze,   finanse,   kredytyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ostrzegam ! Tylko nie Provident
Dodano: 13.10.2016 15:46    Przez: ~Zawiedzona

KOMENTARZE

Ile LM dostał za reklamowanie pożyczek?
Dodano: 13.10.2016 13:33    Przez: ~inny patriota.
Ostrzegam ! Tylko nie Provident
Dodano: 13.10.2016 15:46    Przez: ~Zawiedzona
Głupie reklamy przez te wasze pożyczki itd ludzie w bagno życiowe sie wje......li !
Dodano: 13.10.2016 16:07    Przez: ~BetoniarzZbrodniarz
Dzięki Mikeowi, on dostał mi moją pożyczkę, możesz też otrzymać od niego pożyczkę, dzięki czemu możesz łatwo pożyczyć pieniądze w ciągu 12 do 360 miesięcy z szybkością 2% i może w końcu zrealizować wszystkie Twoje projekty.Skontaktuj się z nim, aby uzyskać kredyt VIA Email: Bensonlenders1234@gmail.comLub Whatsap 2349063608944 Dziękuję.
Dodano: 19.09.2017 08:56    Przez: ~ben
https://telpozyczka.pl/r/16 ja korzystałam na zasiłki 500 i mimo wpisów w biku dostałam
Dodano: 19.10.2018 14:08    Przez: ~nat
No coż tak bywa. https://babskiesprawy.pl
Dodano: 08.12.2018 11:22    Przez: Tomek Bric
[url=https://babskiesprawy.pl]https
Dodano: 08.12.2018 11:23    Przez: Tomek Bric
[url]https://babskiesprawy.pl[/url]
Dodano: 08.12.2018 11:23    Przez: Tomek Bric

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.