Dzisiaj jest wtorek 30 maja 2017, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (30701) SPORT FORUM FIRMY (5436) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 19oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Po dublet do Radomia. Będzie ósmy triumf w Pucharze Pol ... (0)Sławsk. Rajd PTTK Konin. Dzieci wędrowały z Jackiem i P ... (1)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKawęczyn. Włamywacze zatrzymani. Zaczęło się od po ...

Kawęczyn. Włamywacze zatrzymani. Zaczęło się od pościgu  

Dodano: 09.01.2017 12:16

W nocy z 4 na 5 stycznia br. roku na terenie gminy Kawęczyn policjanci chcieli zatrzymać do kontroli mitsubishi. Kierujący zamiast się zatrzymać, zaczął uciekać.

Po kilku kilometrach pościgu na jednym z łuków wypadł z drogi i wjechał do rowu. - Policjanci zatrzymali kierującego samochodem, natomiast pasażer zdołał uciec do lasu - relacjonuje oficer prasowy policji w Turku. - Podczas oględzin samochodu ujawniono cały bagażnik wypełniony rzeczami pochodzącymi z włamania. Jak ustalili policjanci dwaj mężczyźni tej nocy włamali się do domu w budowie i właśnie wracali z łupem. Dzięki intensywnym poszukiwaniom kilka godzin później w ręce funkcjonariuszy wpadł drugi z włamywaczy. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że szajka złodziei liczy w sumie trzech mężczyzn w wieku 30, 31 36 i lat, pochodzących z powiatu tureckiego, sieradzkiego i kaliskiego. Policjanci ustalili, że sprawcy mają na swoim koncie wiele włamań na terenie powiatu tureckiego jak i powiatów ościennych. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanych, funkcjonariusze odzyskali część utraconego mienia.

Włamywaczom przedstawiono szereg zarzutów za włamania do domów i remiz. W związku z popełnionymi czynami, wobec dwóch mężczyzn sąd zastosował już środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Przypomnijmy, że za włamania i kradzieże w świetle kodeksu karnego grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Turku 

  • Kawęczyn. Policjanci w pościgu zatrzymali włamywaczy
  • Kawęczyn. Policjanci w pościgu zatrzymali włamywaczy
  • Kawęczyn. Policjanci w pościgu zatrzymali włamywaczy
  • Kawęczyn. Policjanci w pościgu zatrzymali włamywaczy
  • Kawęczyn. Policjanci w pościgu zatrzymali włamywaczy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Turek,   włamywacze zatrzymani,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

... powiatu turkowskiego (odmień przez przypadki) a nie tureckiego !!! To jest Tuerk a nie Turcja !!!!!!!
Dodano: 9.01.2017 14:02    Przez: ~Turkowianin
Up***rzielic pazury i wszystko!!! Śmieci czy złom ale po jakiego im tam włazić na teren czyjejś posesji.
Dodano: 9.01.2017 17:41    Przez: ~ha ha
dojeb*ć im srogo!
Dodano: 9.01.2017 17:50    Przez: ~w
gorsi od gangu olsena oni planowali krasc miliony a ci frajerowcy widac kradli jakis zlom w dodatku policjanci zlapali jednego a zatrzymali trzech banda sprzedawczykow a pewnie mowili osobie twardziele
Dodano: 9.01.2017 12:46    Przez: ~anty
do dwuznaczne... jak kupisz, zapłacisz to docenisz, łatwo wymądrzać się na forum, ale jak ci wejdą takie szumowiny i ukradną to co mogą sprzedać albo im się przyda, a resztę zdewastują to wtedy pogadmy. Gdy będziesz musiał kupić kłódki i zamki bo nie ma jak zamknąć drzwi, wstawić wybite okno, posprzątać zdewastowane pomieszczenia. Gdy nie będziesz mógł zrobić sobie herbaty bo ci wszystko wynieśli-to wtedy pogadamy. Uczciwy człowiek na każdą rzecz musi zarobić żeby móc kupić co jest mu potrzebne, a ty śmiesz napisać, że czyjeś rzeczy to śmieci ! sam jesteś śmieciem tyle, że w ludzkiej (niestety) postaci
Dodano: 9.01.2017 21:25    Przez: ~Podpis

KOMENTARZE

gorsi od gangu olsena oni planowali krasc miliony a ci frajerowcy widac kradli jakis zlom w dodatku policjanci zlapali jednego a zatrzymali trzech banda sprzedawczykow a pewnie mowili osobie twardziele
Dodano: 09.01.2017 12:46    Przez: ~anty
złapali jednego , zatrzymali trzech , - to ilu uciekło ?
Dodano: 09.01.2017 13:39    Przez: ~zx
Te smieci sa cos warte?
Dodano: 09.01.2017 16:23    Przez: ~dwuznacznie
do dwuznaczne... jak kupisz, zapłacisz to docenisz, łatwo wymądrzać się na forum, ale jak ci wejdą takie szumowiny i ukradną to co mogą sprzedać albo im się przyda, a resztę zdewastują to wtedy pogadmy. Gdy będziesz musiał kupić kłódki i zamki bo nie ma jak zamknąć drzwi, wstawić wybite okno, posprzątać zdewastowane pomieszczenia. Gdy nie będziesz mógł zrobić sobie herbaty bo ci wszystko wynieśli-to wtedy pogadamy. Uczciwy człowiek na każdą rzecz musi zarobić żeby móc kupić co jest mu potrzebne, a ty śmiesz napisać, że czyjeś rzeczy to śmieci ! sam jesteś śmieciem tyle, że w ludzkiej (niestety) postaci
Dodano: 09.01.2017 21:25    Przez: ~Podpis
... powiatu turkowskiego (odmień przez przypadki) a nie tureckiego !!! To jest Tuerk a nie Turcja !!!!!!!
Dodano: 09.01.2017 14:02    Przez: ~Turkowianin
Ja myślałam że Turek to turecki,Kalisz to kaliski,w takim razie Kalisz to kaliszkowski he he jeśli mówisz że Turek to turkowski według komentatora ,,Turkowianin,,
Dodano: 09.01.2017 15:05    Przez: ~mieszkanka pow.tureckiego
Mieszkanko powiatu tureckiego, jeśli jesteś niedouczona to przyjmij do wiadomości to co piszą mądrzejsi od ciebie. Powiat turecki jest w Turcji ( taki kraj ), a tu jest powiat TURKOWSKI.
Dodano: 09.01.2017 15:59    Przez: ~Ryba
,,Do ryba,, Uczono mnie, że w Turcji nie ma powiatu tureckiego lecz w Polsce jest powiat turecki. Miasto o nazwie Turek odmieniamy jako turecki. Turek jak osoba z Turcji ,Polak jak polski.
Dodano: 09.01.2017 16:27    Przez: ~mieszkanka pow.tureckiego
Up***rzielic pazury i wszystko!!! Śmieci czy złom ale po jakiego im tam włazić na teren czyjejś posesji.
Dodano: 09.01.2017 17:41    Przez: ~ha ha
dojeb*ć im srogo!
Dodano: 09.01.2017 17:50    Przez: ~w
Najgorsze ku...two jakie moze byc kiedy ktos narusza twoja prywatnosc! tam ktos napisal wczesniej zeby Doj....ac im srogo,zdadzam sie i jestem za zdecydowanie!ucinanie rak w sredniowieczu to skuteczna metoda byla. oj bylbym bardzo za tym zeby taka kara miala miejsce we wspolczesnym swiecie.
Dodano: 09.01.2017 21:59    Przez: ~Piterek
Co za ścierwa,ręce powinni poucinać przy samych łokciach ...