Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19629) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

Sympatycy czatu konin.LM.pl spotkają się po 10 latach przy ognisku

Dodano: 3.08.2017 19:49

Z Polski i zza granicy zjadą fani konińskiego czatu LM.pl. Będzie to pierwsze takie spotkanie od 10 lat.

Kiedyś nie było Facebooka, Messengera, Gadu-Gadu, czy Naszej Klasy. Na początku XXI wieku, kiedy Internet zaczynał raczkować, wystartował konin.lm.pl. W tamtych czasach dla młodzieży było to coś niezwykłego. Za pomocą komputera można było porozmawiać z drugą osobą bez wychodzenia z domu. W Koninie i okolicach oknem na świat był czat na konin.lm.pl. Aby mieć okazję do porozmawiania ze znajomymi, czy wirtualną sympatią spotykali się w kafejkach internetowych, albo w domach tych, którzy mieli dostęp do komputera.

- Na tamte czasy była to nasza rozrywka. Jeżeli kogoś nie było na dworze to zawsze siedział na konińskim czacie i tam można było go znaleźć – mówi Martyna Ogły, pseudonim „Mataka”.

Po 10 latach grupa kilku osób postanowiła odnowić kontakty i zorganizować zjazd czatersów. Spotkania takie odbywały się już wcześniej, m.in. w Ślesinie, pod namiotem koło Amfiteatrum, czy w pubach.

- Na największym do tej pory zorganizowanym zjeździe było około 100 osób – dodaje M. Ogły

Najbliższy zjazd odbędzie się 5 sierpnia (sobota) o godzinie 17.00 w Gospodarstwie Agroturystycznym "W Siodle” w Trójce. Tam organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek.

- Przejechałam blisko 1000 kilometrów, aby pojawić się na naszym zjeździe. Będzie ognisko, kiełbasa i upominki od Portalu LM.pl. Mam nadzieję, że moich znajomych z tamtych lat nie zabraknie – podsumowuje M. Ogły.

  • 1501783481-bmvpx2-img_9261.jpg
  • 1501783478-g33llz-20526799_1707255705985241_48042888_n.jpg
  • 1501783483-qc22bd-18699428_10213312737959988_9091756617001734884_o.jpg
  • 1501783478-loriiu-18485850_1708209122557526_5232263960804941363_n.jpg

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zjazd czatersów,   portal LM.pl,   LM.pl,   czat LM.pl,   Martyna Ogły,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czy będzie bot Pies Figa ? :-)
Dodano: 3.08.2017 20:56    Przez: ~Nie podam swojego nicka
Urlik Kobrzycki tez będą?
Dodano: 3.08.2017 20:14    Przez: ~ja
GIMBY NIE ZNAJO. to byly czasy. wszyscy na czacie siedzieli. W szkole na informatyce, po szkole... Jakos wtedy bylo fajniej niz dzis gdzie gimbaza m awszystko i sie w dupach przewraca od fejsikow i innych gowien... pozdro dla roczników z lat 80 siatych..
Dodano: 4.08.2017 08:10    Przez: ~1985
he he poznałem tam swoją żonke 😆
Dodano: 4.08.2017 09:48    Przez: ~👤
Na ognisku Czy przy ognisku
Dodano: 3.08.2017 20:17    Przez: ~rob

KOMENTARZE

Urlik Kobrzycki tez będą?
Dodano: 03.08.2017 20:14    Przez: ~ja
A pamiętacie pokój Wapniacy na czacie ?
Dodano: 04.08.2017 04:44    Przez: ~Wapniak
Teraz forum sprowadza się do obrzucania siebie wyzwiskami. W każdym temacie wyciąga się PiS, PO itp. Rzadko zdarza się inteligentna wypowiedź.
Dodano: 04.08.2017 09:29    Przez: ~jas
Pompowane bzdety. Czaty zmarły śmiercią naturalną. Są tak współczesne jak adres url. Kogo to dziś interesuje. L M z dziką frajdą odwraca oczy ludzi od spraw istotnych. Nastrojem przypomina czasy Propagandy Sukcesu. Jest w 100 własnością Urzędu Miasta. Na czacie można było siedzieć cały dzień i tylko Dziewczynki się odzywały z ofertami towarzyskimi.
Dodano: 04.08.2017 11:29    Przez: ~nickname
a i w sumie miałem dodać, ze to dzieki czatu/czatowi portal Konin.lm.pl stal się tak popularny.
Dodano: 05.08.2017 15:15    Przez: ~oj
~nickname napisał: "....L M ..... Jest w 100 własnością Urzędu Miasta...." W KRS wykazano, że właścicielem 100% udziałów jest osoba fizyczna, no ale ty oczywiście wiesz lepiej....
Dodano: 05.08.2017 15:56    Przez: ~xXx
Ulrich.. Mistrz Ceremonii... buhaha
Dodano: 05.08.2017 16:13    Przez: ~aga
Na ognisku Czy przy ognisku
Dodano: 03.08.2017 20:17    Przez: ~rob
dobree rob ;D
Dodano: 04.08.2017 10:35    Przez: ~j.n.C
Do karczmy do słowika to bym przyszedł.
Dodano: 03.08.2017 20:47    Przez: ~dsafafsfa
Czy będzie bot Pies Figa ? :-)
Dodano: 03.08.2017 20:56    Przez: ~Nie podam swojego nicka
aaa i pamiętacie program do floodow naszego konińskiego programisty? Kto miał neostrade to meczył czat co chwila, zresetował router i znowu. Gdzieś jeszcze mam ten program. Niestety na polchat nie działał. Już inne bazy danych dnsy itp itd
Dodano: 04.08.2017 04:51    Przez: ~oj
Mam całą kolekcję tych programów. Napisał ich około 400 a tylko kilka gdzieś można było pobrać haha
Dodano: 04.08.2017 11:30    Przez: ~
Tak, z tego co pamiętam to do napisów kolorowych i floder to takie najpopularniejsze. Pozdro dla kolegi D. :-)
Dodano: 04.08.2017 14:57    Przez: ~oj
Wspomnień czar :) Floody były ostre :)
Dodano: 04.08.2017 22:14    Przez: ~zxcvzc
Szkoda ze czat umarł :(
Dodano: 03.08.2017 21:02    Przez: ~tymczasowy
nowe pokolenie idzie na gotowo. fejsbuk itp. fotki i imię, nazwisko i wiele innych danych ehhh szkoda
Dodano: 03.08.2017 21:40    Przez: ~oj
my chcemy chat
Dodano: 03.08.2017 21:29    Przez: ~pancia
Ta mhm szkoda ze nie wszyscy wiedza pffff
Dodano: 03.08.2017 21:41    Przez: ~_Dzidzia_
Dlatego jest artykuł. Nie do wszytskich mogliśmy dotrzeć 😖
Dodano: 03.08.2017 23:05    Przez: ~Mataka
Jakby co to to nie ten Dzidzia :-)
Dodano: 04.08.2017 08:16    Przez: ~dzidzia
Nie Ten Dzidzia ale ta _Dzidzia_ ;)
Dodano: 04.08.2017 09:42    Przez: ~_Dzidzia_
hehe i te lesne spotkania;)
Dodano: 03.08.2017 22:01    Przez: ~nocny marek
GG nie było ? co to za pacan pisal
Dodano: 03.08.2017 22:35    Przez: ~hdhd
A kiedy powstało ?
Dodano: 04.08.2017 04:45    Przez: ~hmmmtdx
Jak byłem pierwszy raz na konińskim czacie to gg owszem było, ale jeszcze w Koninie mało osób z tego korzystało bo co się zapytało "czy masz gg" najczęściej była odpowiedź "a co to jest?" szkoda, że czat już umarł bo kiedyś tam było wesoło