Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18712) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
13 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Europy Kadetów. Ukraińska dominacja w turni ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Konin. Na Zatorzu będą zbierać odzież i obuwie dla potrzebujących

Dodano: 19.09.2017 07:55
Źródło: LM.pl

Odzież, buty, koce, czy zabawki. Wszystko to będzie można przynieść w najbliższy piątek do Osiedlowego Domu Kultury na konińskim Zatorzu. Tam odbędzie się akcja „Zmień – wymień – podaruj”.

Zbiórkę ubrań organizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zatorze”. Chodzi przede wszystkim o pomoc potrzebującym. - Kiedy szafa jest zapełniona nienoszonymi już strojami, warto ją przewietrzyć i wziąć udział w akcji „Zmień – wymień – podaruj” - zachęca SM „Zatorze”.

Ubrania i obuwie zbierane będą 22 września od godz. 15.00 do 20.00. Mieszkańcy osiedla mogą sami wskazać tych, którzy potrzebują pomocy. Wystarczy zadzwonić, wysłać maila, albo wrzucić informację do skrzynki, która znajduje się w budynku spółdzielni.  

  • Konin. Na Zatorzu będą zbierać odzież i obuwie dla potrzebujących

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

PYTANIE ILE Z TEGO TRAFI DO POTRZEBUJĄCYCH A ILE DO LUMPEXÓW W POLSCE I NA UKRAINIE
Dodano: 19.09.2017 08:52    Przez: ~QAZ
Na każdej prawie ulicy stają pojemniki na odzież. Po co dodatkowe akcje. Zabierzcie z pojemników.
Dodano: 19.09.2017 09:52    Przez: ~912
Pojemniki obsługuje prywatna firma która wywozi wszystko do sortowani pod Poznaniem, a z tamtad idzie na lumpeksy.
Dodano: 19.09.2017 12:12    Przez: ~Info

KOMENTARZE

PYTANIE ILE Z TEGO TRAFI DO POTRZEBUJĄCYCH A ILE DO LUMPEXÓW W POLSCE I NA UKRAINIE
Dodano: 19.09.2017 08:52    Przez: ~QAZ
A może tak tzw. dobra zmiana zamiast wydawać 19 mln na nędzną propagandę przeciw sondom przeznaczyłaby tą kasę na pomoc biednym miast napełniać kieszenie partyjnym aktywistom.
Dodano: 19.09.2017 09:44    Przez: ~jaś
jasiu zapisz się do PiS-u to Tobie kieszenie napełnią, za PO-PSL miałeś je pełne ?
Dodano: 19.09.2017 17:27    Przez: ~Oderwany od koryta ?
Ojczyznę dojna dałeś pis Panie.
Dodano: 20.09.2017 06:06    Przez: ~Q
Na każdej prawie ulicy stają pojemniki na odzież. Po co dodatkowe akcje. Zabierzcie z pojemników.
Dodano: 19.09.2017 09:52    Przez: ~912
Pojemniki obsługuje prywatna firma która wywozi wszystko do sortowani pod Poznaniem, a z tamtad idzie na lumpeksy.
Dodano: 19.09.2017 12:12    Przez: ~Info
W przyrodzie nic nie ginie, swoje ciuchy będziesz mógł kupić niebawem w lumpeksie.
Dodano: 19.09.2017 17:30    Przez: ~Weronka
I TAKIE POJECIE O POLAKACH ?, ZE STAREGO NIE SPRZEDA ,A DA?,BO KRZYŻ STOI. A NA GLINCE CO DWA TYGODNIE ULOTKA O ZBIÓRCE ODZIEŻY ,I KONTENER STOI , ,,NIERAZ '' PRZEWRÓCONY?. ...
Dodano: 19.09.2017 14:19    Przez: ~L
Piękna akcja i szczytny cel. Przyjdę i wybiorę ubrania dla swoich dzieci. Dziękuję osobom,które to wymyślił. Jeszcze świat nie jest taki zepsuty i tylko dla bogatych. A dla pozostałych mam pytanie - co jest złego w pomagania? Dlaczego są negowani za to że chcą pomóc takim jak ja? Nie mam pieniędzy na nowe ciuchy. A w Koninie poraz pierwszy ktoś robi coś takiego. I chwal im za to. A hejterom życzę aby nigdy nie byli w takiej sutuacji jak ja i moja rodzina - gdzie ta akcja to dar z nieba!!
Dodano: 19.09.2017 20:18    Przez: ~Wdzieczna
Taka niestety jest prawda, że ta odzież nie trafia dla potrzebujących tylko do lumpeksów. Tir z Holandii do Ślesina do ośrodka dla niepełnosprawnych też przywozi dary dla potrzebujących. Ale pod tira podjeżdżają samochody z przyczepkami i wszystko jest wywożone jako zaopatrzenie do lumpeksów. To się nazywa pomoc dla potrzebujących !!!!!
Dodano: 19.09.2017 20:23    Przez: ~taka prawda
Tylko że tutaj w jednym dniu się przynosi i odbiera. Handel wymienny. Wątpię czy coś zostanie do lumenów
Dodano: 19.09.2017 20:27    Przez: ~Aaaa
Pomagajcie sobie może przezyjecie, natomiast my pis pomagamy Rydzykowi.
Dodano: 20.09.2017 06:10    Przez: ~Kazik