Dzisiaj jest sobota 22 września 2018, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22677) SPORT FORUM FIRMY (5223) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lider zatrzymany! Czwarty mecz bez porażki Górnika ... (8)MZK Konin otworzył dzisiaj zajezdnię autobusową dl ... (4)

Solidarna Polska regionu wielkopolskiego wybrała nowe władze

Dodano: 16.04.2018 08:37

Robert Popkowski został przewodniczącym Solidarnej Polski regionu wielkopolskiego.

W Koninie odbyły się wybory zarządu regionalnego Solidarnej Polski regionu wielkopolskiego. W drodze demokratycznych wyborów zostali wybrani: przewodniczący Robert Popkowski, wiceprzewodniczący Jacek Kubiak, wiceprzewodniczący Konrad Peroński, sekretarz Kamil Strzelczyk, skarbnik Marcin Szubert, rzecznik prasowy Przemysław Kryst.

- Chcemy poszerzać struktury Solidarnej Polski w Wielkopolsce, jesteśmy otwarci na ludzi młodych, którzy chcą aktywnie działać – mówił Robert Popkowski. - Naszym celem jest zaangażowanie do działania jak największej grupy osób, by brały aktywny udział w życiu politycznym regionu, jak również kraju. Chcemy służyć społeczności lokalnej, a jednym z pomysłów są bezpłatne konsultacje prawne. Co będzie możliwe dzięki otwarciu biura regionalnego w Koninie, gdzie również mieścić się będzie siedziba zarządu regionu Solidarnej Polski.

 

Na zdjęciu Robert Popkowski z kwiatami podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Robert Popkowski,   Solidarna Polska,   region wielkopolski,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Dobre pytanie! Jakaś kanapowa koteria poszukująca dojścia do korytka w cieniu PiSa kombinuje jak tu zaistnieć ogłaszając światu wybór gminnych władz. A tak prawdę powiedziawszy gdyby policzyć członków tej ferajny to okazałoby się że jej władze to pełen skład odosobowy. Spoglądając na ten kabarecik pod dyrekcją Zbyszka powszechnie zwanego zerem można z pewnością przewidywać że wraz ze śmiercią PiSa nastą zejście owych "patriotów".
Dodano: 16.04.2018 09:44    Przez: ~Zdzich@
Dziś rano w tv usłyszałem jak Jarosław mówi, że dopóki PiS jest u władzy w Polsce nie będzie legalizacja związków homoseksualnych. SZACUN PREZES !!!
Dodano: 16.04.2018 09:20    Przez: ~TO
Czyli PIS gotowy do wyborów! Kubiak bierze z SP jeden okręg, drugi Waszkowiak i jego Po-rozum-i-mienie, trzeci PIS i ten młody co biega za posłem z teczką, a czwarty Rakiewicz/Leśniewska ZHN/Klub Gazety Polskiej. Pod sztandarem PIS idą po etaty jak obecni radni którzy dostali się do Rady Miasta i z pocałowaniem ręki przyjęli etaty zarządzane przez Józefa (proponuję jemu start z komitetu o nazwie Józef Żegnaj). Zosia też kupiła od miasta grunt więc niech PIS zrobi konfę czy było wszystko uczciwe i cena rynkowa.
Dodano: 16.04.2018 13:07    Przez: ~JarosławPolskęZbaw
A gdzie to zdjęcie - podpis jest ale foto brak?
Dodano: 16.04.2018 13:58    Przez: ~czytelnik

KOMENTARZE

A kpgo to interesuje?
Dodano: 16.04.2018 08:56    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Dobre pytanie! Jakaś kanapowa koteria poszukująca dojścia do korytka w cieniu PiSa kombinuje jak tu zaistnieć ogłaszając światu wybór gminnych władz. A tak prawdę powiedziawszy gdyby policzyć członków tej ferajny to okazałoby się że jej władze to pełen skład odosobowy. Spoglądając na ten kabarecik pod dyrekcją Zbyszka powszechnie zwanego zerem można z pewnością przewidywać że wraz ze śmiercią PiSa nastą zejście owych "patriotów".
Dodano: 16.04.2018 09:44    Przez: ~Zdzich@
@Kobrzycki - i bardzo dobrze. W końcu muszą w pasiaki wsadzić pisiaków za to, co zrobili mojemu krajowi.
Dodano: 16.04.2018 11:36    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Czyli PIS gotowy do wyborów! Kubiak bierze z SP jeden okręg, drugi Waszkowiak i jego Po-rozum-i-mienie, trzeci PIS i ten młody co biega za posłem z teczką, a czwarty Rakiewicz/Leśniewska ZHN/Klub Gazety Polskiej. Pod sztandarem PIS idą po etaty jak obecni radni którzy dostali się do Rady Miasta i z pocałowaniem ręki przyjęli etaty zarządzane przez Józefa (proponuję jemu start z komitetu o nazwie Józef Żegnaj). Zosia też kupiła od miasta grunt więc niech PIS zrobi konfę czy było wszystko uczciwe i cena rynkowa.
Dodano: 16.04.2018 13:07    Przez: ~JarosławPolskęZbaw
Nie dopisałeś jeszcze tego z Brzeźna co psikał komary i też nie pokazał wyliczeń ile zarobił. Te pisiory chcą kasy dla siebie i etatów. Kościół w Koninie też się pewnie uwłaszczy dzięki dobrej zmianie.
Dodano: 16.04.2018 13:10    Przez: ~Kolega Jarka
avatar Szanowni Państwo pragnę poinformować iż w dniu 15 kwietnia 2018 roku rozpoczął się program ,,Cela plus"😂😂😂😂😂
Dodano: 17.04.2018 10:37    Przez: Tomasz Kobrzycki
przedowniczacy wiceprzewodniczacy sekretarz drugi wiceprzewodniczacy. to najwazniejsze zeby chapac kase. a reszta si enie liczy. jakos to bedzie.
Dodano: 16.04.2018 08:58    Przez: ~61
Normalka !!! Partia kanapowa- ale wydarzenie ?! Tak trzymać i nie popuszczać !!! nawet na kanapę
Dodano: 16.04.2018 09:08    Przez: ~Erwin
i tak sobie jadaczysz, a żółć ci się wylewa...a ta kasa to skąd ma być ??
Dodano: 16.04.2018 09:09    Przez: ~zx
Kubiak za poparcie Waszakowej z PO w2014 r.moze dostać ostatnie miejsce.. waszkowiak czyli kameleon,to w ogóle niech zapomni o starcie, chyba że w biegu na 2km..he he,
Dodano: 16.04.2018 20:02    Przez: ~Tako rzecze Naród
Równie egzotyczna w Koninie jest Nowoczesną. Ooo nawet bardziej bo Ci z Solidarnej są w koalicji rządzacej: Ziobro, Kępa. Sa tam pislowie znani od eielu kadencji. Tymczasem nikogo nie dziwią LM opisy działań Nowoczesnej w regionie. Twarzy Nowoczesnej poza ekonomista Petru nikt nie znal 2 lata temu. Także mamy kanapowcoe kontra egzotykę.
Dodano: 16.04.2018 21:56    Przez: ~Ech
Dziś rano w tv usłyszałem jak Jarosław mówi, że dopóki PiS jest u władzy w Polsce nie będzie legalizacja związków homoseksualnych. SZACUN PREZES !!!
Dodano: 16.04.2018 09:20    Przez: ~TO
Precz z tymi wichrzycielami i mącicielami mózgów pseudo-piso-patriotami.
Dodano: 16.04.2018 09:46    Przez: ~Kita
PZPR szaleje,no ale co im PO-zostało?
Dodano: 16.04.2018 09:58    Przez: ~rechot
Jak to co?Właśnie szaleństwo.
Dodano: 16.04.2018 10:14    Przez: ~ajak
PZPR to jest teraz w PiS-ie
Dodano: 16.04.2018 14:08    Przez: ~Koninianka
Kilku POrąbanych lewaków próbuje zakrzyczeć większość normalnych ludzi, którzy są zadowoleni z obecnego rządu, szczególnie na tymże portalu udziela się bezmózgowiec o podwójnym nicku - Pn i Napoleon ... PiS może i popełnia błędy, ale kto ich nie popełnia, tylko ten, który nic nie robi, większość społeczeństwa docenia dobre zmiany, które wprowadza PiS.
Dodano: 16.04.2018 12:14    Przez: ~Symp. PiS
za normalnego się uważasz?-tak od poniedziałku?
Dodano: 16.04.2018 12:46    Przez: ~zx
Nie ubliżaj mi śmierdzielu PiSowski nieuku i gamoniu.Bo ja jestem bezpartyjny !! ale to co wyprawia PiS to się nawet w głowie nie mieści a co dopiero w innych częściach ciała.To jest chora partia którą miesza kryptogej i mam wrażenia ze ta cała klika to jest towarzystwo wzajemnej adoracji
Dodano: 16.04.2018 13:45    Przez: ~Kryptogej ze Srebrnej
@Symp. PiS - taaaak, szczególnie te nagrodzy za "ciężką pracę". Płaszczak ponad 80 000 zł samej nagrody (pomijam to, co zarabia) a większość emerytek ma 1 600/700 zł na rękę co miesiąc. Po prostu Pieniądze i Stołki = PiS.
Dodano: 16.04.2018 16:23    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
@Kryptogej ze Srebrnej - nic dodać. Diagnoza trafna.
Dodano: 16.04.2018 16:23    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Wspomnijcie ile sobie partyjni kacykowie z PO-PSL, przez osiem lat rządów nagród powypłacali ? Czy oni też zwrócą swoje nagrody tak jak to uczynili ministrowi w rządzie PiS ?
Dodano: 16.04.2018 18:27    Przez: ~Pytam
A gdzie to zdjęcie - podpis jest ale foto brak?
Dodano: 16.04.2018 13:58    Przez: ~czytelnik
#1 "(...) więcej pojawia się wątków SKOK-ów w Amber Gold. Pojawiają się mocne powiązania z ludźmi PiS. Przypominam, że szefem Komisji Nadzoru Finansowego w okresie, gdy Amber Gold się rozwijało, był nominat Jarosława Kaczyńskiego - Stanisław Kluza. Szefem Urzędu Lotnictwa Cywilnego, w czasie, gdy powiązana z Amber Gold spółka OLT otrzymywała koncesję na latanie, był również nominat Jarosława Kaczyńskiego - Grzegorz Kruszyński. Podczas bardzo ostrego przesłuchania przez panią Małgorzatę Wassermann nagle przyznał, z czyjego mianowania piastował urząd. Wtedy pani przewodnicząca zmieniła sposób przesłuchiwania. Nagle stała się łagodna."
Dodano: 16.04.2018 16:26    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Czyli Kaczyński to szabrownik, malwersant, oszust, przekręt, mafiozo, złodziej, cwaniak i kolaborant. Kurde nie wiedziałem, dzieki za informacje
Dodano: 16.04.2018 18:32    Przez: ~Gonić rudego!
Kaczyński z całym PiS-em to diabły wcielone, a ci z PO i ,N to aniołowie, którzy zstąpili z nieba ?
Dodano: 16.04.2018 19:22    Przez: ~Tak ?
Zwróćcie uwagę jak działają trolle z PO, piszą kłamstwa w taki sposób, że mało inteligentny człowiek jest w stanie uwierzyć w te brednie. Gotowe instrukcje są przygotowywane przez szpeców od PR i tylko ich robota polega na kopiowaniu i wklejaniu pod odpowiednimi tematami. Zapamietajcie wpis powyżej bo za jakiś czas bedzie on pod innym tematem, byle tylko coś na PIS było
Dodano: 16.04.2018 20:36    Przez: ~Bdb
Słuszna uwaga Bdb, a najbardziej aktywnym komentatorem na LM-ie jest Pn, obecny Napoleon ...
Dodano: 17.04.2018 17:13    Przez: ~Mądremu dość
#2 Wasserman "Powiedziała, że to nie jest komisja ds. SKOK-ów i że pytań o SKOK-i na niej nie będzie. To nie moja wina, że w materiałach udostępnionych przez ABW w sprawie Amber Gold dość często występuje hasło "SKOK"."
Dodano: 16.04.2018 16:26    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Ja przypuszczam, że nie było by afery Amber Gold gdyby nie te cholerne SKOKI. Znowu mnie oświeciło, dzieki za informacje!
Dodano: 16.04.2018 18:34    Przez: ~Gonić rudego!
Wszystkiemu winien Kaczyński, że Amber Gold okradał ludzi ?
Dodano: 16.04.2018 19:24    Przez: ~Tak ?
Tylko PO może ten kraj zadłużyć i wyprzedać cały majątek narodowy, najlepiej Niemcom, no i cześć.
Dodano: 16.04.2018 18:21    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
SP to pis-bis, wszystkie klerykalne sekty są tragedia dla Polski.
Dodano: 17.04.2018 09:06    Przez: ~Q
Twoja stara jest tragedia dla Polski