Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19326) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Zatrzymany nietrzeźwy rowerzysta, który chciał przekupić policję

Dodano: 20.06.2018 10:48

Kolscy policjanci zatrzymali 55-latka, który kierował rowerem mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy cyklista próbował przekupić policjantów, próbując dać im 100 zł łapówki.

Policjanci z posterunku w Babiaku zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Wiedzieli, że mężczyzna najprawdopodobniej jedzie pijany, gdyż zaledwie kilkadziesiąt minut wcześniej podejmowali wobec niego interwencję. Jak się okazało 55-latek miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna zdając sobie sprawę, że poniesie odpowiedzialność za swój czyn, próbował wręczyć funkcjonariuszowi pieniądze w kwocie 100 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. W związku z taką sytuacją policjanci poinformowali rowerzystę, że popełnił przestępstwo i natychmiast zatrzymali 55-latka.

Nietrzeźwy cyklista noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut próby udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu, za który grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   nietrzeźwy rowerzysta,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mega przestepca,a gdyby przywłaszczył milion zloty to groziłoby ile -3lata?
Dodano: 20.06.2018 11:07    Przez: ~Rado
No sukces niebywały policji z Babiaka , interwencja roku !
Dodano: 20.06.2018 11:15    Przez: ~zomo
INFORMACJA NA MIARE TEGO PORTALU!! gdzies na zadupiu w polsce zlapali pijanego rowerzyste... LOL LOLOLOL. napiszcie lepiej co z ta przeprawą . Co z dziurami na przemyslowej? Co z praca jakie perspektywy ma to czerwone miasto... Ten portal do dno. Kiedys bylo inaczej ale od jakiegos czasu to gazetki szkolne maja lepsze tematy...
Dodano: 20.06.2018 11:39    Przez: ~hahaha
Bez komentarza nasza milicja obywatelska tylko tyle potrafi brawo 👎
Dodano: 20.06.2018 11:16    Przez: ~Obywatel
Jak Cionka w meczu z Senegalem :)
Dodano: 20.06.2018 13:00    Przez: ~xxxx

KOMENTARZE

Mega przestepca,a gdyby przywłaszczył milion zloty to groziłoby ile -3lata?
Dodano: 20.06.2018 11:07    Przez: ~Rado
Ta A ten co uderzył ratownika medycznego z Kazimierza 3 lata mu grozi co to za kraj co to za prawo
Dodano: 21.06.2018 14:24    Przez: ~Bbhj
No sukces niebywały policji z Babiaka , interwencja roku !
Dodano: 20.06.2018 11:15    Przez: ~zomo
Jak Cionka w meczu z Senegalem :)
Dodano: 20.06.2018 13:00    Przez: ~xxxx
Cionka lubi strzelać "samobóje", a Bednarek pozwala aby Senegalczyk bez przeszkód strzelił gola i mu nie przeszkadza zatrzymując się w pół drogi.
Dodano: 20.06.2018 15:46    Przez: ~Kibic
Bez komentarza nasza milicja obywatelska tylko tyle potrafi brawo 👎
Dodano: 20.06.2018 11:16    Przez: ~Obywatel
Znowu Koło
Dodano: 20.06.2018 11:21    Przez: ~Qn
INFORMACJA NA MIARE TEGO PORTALU!! gdzies na zadupiu w polsce zlapali pijanego rowerzyste... LOL LOLOLOL. napiszcie lepiej co z ta przeprawą . Co z dziurami na przemyslowej? Co z praca jakie perspektywy ma to czerwone miasto... Ten portal do dno. Kiedys bylo inaczej ale od jakiegos czasu to gazetki szkolne maja lepsze tematy...
Dodano: 20.06.2018 11:39    Przez: ~hahaha
Widocznie aż tak pijany nie był by myśleć o łapówce, tyle że suma śmieszna. Może jakby więcej dał...
Dodano: 20.06.2018 11:53    Przez: ~Ala
Znowu Koło? Niezła tam jest patologia...
Dodano: 20.06.2018 11:56    Przez: ~Pn
Pn, czy ty aby nie pochodzisz z Koła ?
Dodano: 20.06.2018 16:02    Przez: ~Iza
Tymczasem... "Według reprezentatywnego sondażu przeprowadzonego 13-14 czerwca przez Pollster dla „Super Expressu” aż 45 proc. wyborców PiS wolałoby, żeby premier Morawiecki zastąpił prezesa na stanowisku szefa PiS. Aż 56 proc. głosujących na PiS chciałoby, żeby Kaczyński odszedł!"
Dodano: 20.06.2018 11:57    Przez: ~Pn
dajcie mi władze a ja sie pozbęde tych piSSdzielców!
Dodano: 20.06.2018 12:24    Przez: ~Pn
Żółte papiery które posiadasz pozbywają Cię niestety wszelakich przywilejów.
Dodano: 20.06.2018 12:32    Przez: ~J 23
Tobie piSDuatski trolu Pn nokt nie da wladzy nos hlupszy od buta. Hahaha. 😂😂😂
Dodano: 20.06.2018 15:36    Przez: ~Pn
Pn walnij się w ten łysy łeb PO-wski trolu. Tematem jest interwencja policji i próba łapówki i na ten temat pisz.
Dodano: 20.06.2018 15:51    Przez: ~Witek
Jak już jesteśmy przy tym temacie, to miałbym krótkie pytanie... dlaczego policja pije a innym nie pozwala?!
Dodano: 20.06.2018 11:59    Przez: ~jerzy trybus
W takie gorączki trzeba zdecydowanie więcej pić, aby uzupełniać płyny w organizmie, jako że człowiek się poci i woda z ciała wyparowuje.
Dodano: 20.06.2018 15:54    Przez: ~Medyk
Co za bohaterski patrol !wow...
Dodano: 20.06.2018 14:18    Przez: ~Hipster
Za zakrętem stali rower mu zabrali. Za głupie 100 zł chłopu grozi 8 lat ciężkiego więzienia, a za gwałt, za rozbój, za zabójstwo ?
Dodano: 20.06.2018 16:05    Przez: ~Temida
1 z 2
12>>