Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18709) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Dobra. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę autobusu szkolnego

Dodano: 4.09.2018 13:39

52-letni kierowca autobusu jechał po uczniów będąc pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego z Turku w miejscowości Długa Wieś.

Dzisiaj około godz. 8.00 w miejscowości Długa Wieś, gm. Dobra policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Turku pełniąc służbę w patrolu motocyklowym zatrzymali do kontroli drogowej kierującego autobusem marki Autosan. Badanie trzeźwości wykazało 0,18 i 0,17 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, co daje ok. 0,38 promila alkoholu. Podczas kontroli w autobusie nie było dzieci. Jak ustalili policjanci kierowca jechał do miejscowości Żeronice, gdzie miał odebrać dzieci.

Policjanci 52-letniemu mieszkańcowi powiatu tureckiego zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Za kierowaniem w stanie po użyciu alkoholu odpowie przed Sądem Rejonowym w Turku.

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Turek,   Dobra,   pijany kierowca,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zygac mi sie chce jak czytam o tej waszej polityce.Kazdy artykul konczy sie Kod i Pis. Pod sejm pikietowac jak tyle macie do powiedzenia. Przejdzie burza wina Tuska.Spali sie obora wina Pisu.Potraca rowerzyste wina kodu itd........
Dodano: 4.09.2018 15:18    Przez: ~maxxx
Jak można będąc pod wpływem alkoholu siadać za kierownicę i to jeszcze za kierownicę autobusu, aby wieżć dzieci ?
Dodano: 4.09.2018 16:05    Przez: ~Jak tak można ?

KOMENTARZE

Kierowca to zagorzały zwolennik PIS. Nic tylko go uniewinnić!!!
Dodano: 04.09.2018 13:56    Przez: ~Promile i Setki
Kierowca to zagorzały zwolennik PO i KOD. Nic tylko go uniewinnić!!!
Dodano: 04.09.2018 14:44    Przez: ~~Promile i Setki
Na pewno nie mały kaczyński .Jak każdy Polak wie ów wymieniony oprócz braku żony ,dzieci ,konta w banku nie ma również prawa jazdy.
Dodano: 04.09.2018 15:32    Przez: ~katecheta PiS
Z porządnego katolika zrobili pijaka. Jakich to czasów dożyliśmy. Komunie przyjął po bożemu chlebem i winem A tu taka nagroda.
Dodano: 04.09.2018 21:09    Przez: ~Juliusz Petz
Mi sie wydaje ze zjadł jabluszko i wykazało😁😁😁
Dodano: 05.09.2018 08:27    Przez: ~Ogrodnik
de6il...
Dodano: 04.09.2018 14:01    Przez: ~qaz
Zygac mi sie chce jak czytam o tej waszej polityce.Kazdy artykul konczy sie Kod i Pis. Pod sejm pikietowac jak tyle macie do powiedzenia. Przejdzie burza wina Tuska.Spali sie obora wina Pisu.Potraca rowerzyste wina kodu itd........
Dodano: 04.09.2018 15:18    Przez: ~maxxx
maxxx tu tylko piszą ludzie którym w życiu nie wyszło i nic im nie zostaje jak anonimowo zostać na chwilę kims
Dodano: 05.09.2018 08:50    Przez: ~Ojej jej
Banda POpaprańców tylko czeka przy klawiaturze, żeby zaatakować PiS i to nie ważne czego dany artykuł dotyczy, czy to są ludzie mądrzy ? Taki jest elektorat totalnej opozycji !
Dodano: 04.09.2018 16:02    Przez: ~Jak tak można ?
mam 13 cm i ulze kotku bo PaNiPis jest ze mna...
Dodano: 04.09.2018 16:42    Przez: ~...
a ty k..a na co czekasz zeby bronic zoo w Poznaniu po stracie zyrafy czy ptasi folwark z kaczkami nad stawkiem na 5os Ptasia kloako. 1 dziura 2 tresci
Dodano: 04.09.2018 16:48    Przez: ~Koniu z Kunina pn po *** wtf ...
Sram na PiSowską bandę!
Dodano: 04.09.2018 19:32    Przez: ~21 pażdziernik
Proszę, oto elektorat opozycji, czy to są jeszcze ludzie ?
Dodano: 04.09.2018 19:36    Przez: ~Popieram PiS
Popieram PiSgówno szybko reaguj dzwoń po kurdupla niech im dokopie z kolana za to ,że się z niego śmieją!Oj przepraszam zapomniałem ,że kurdupel kolano ma do niczego.
Dodano: 04.09.2018 20:59    Przez: ~Symp.PiS
Jak można będąc pod wpływem alkoholu siadać za kierownicę i to jeszcze za kierownicę autobusu, aby wieżć dzieci ?
Dodano: 04.09.2018 16:05    Przez: ~Jak tak można ?
Co za paskudne piSSuarskie czasy, nawet sety spokojnie nie można sobie wypić
Dodano: 04.09.2018 20:25    Przez: ~Pn
Pn stop dopalaczom
Dodano: 04.09.2018 21:19    Przez: ~tylko PiS
A może Pn popala marihuanę i PO tem bredzi ?
Dodano: 05.09.2018 10:49    Przez: ~Co ?
tylko bardzo surowa kara dla łotra