Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19583) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (4)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Zaczynam się obawiać że suma pensji i premii dla Wydziału Podatków i Opłat przekroczy zebrane przez nich kwoty.
Dodano: 24.11.2018 08:02    Przez: ~liczydełko
POdwyższymy POdatki i się wyrówna -
Dodano: 24.11.2018 12:51    Przez: ~bez obaw
Jest pięknie jest super więc o co Ci chodzi. Pis zazdrosny że nie rządzi ?
Dodano: 24.11.2018 08:19    Przez: ~Lewica
Lewica was oskubie dokładnie.
Dodano: 24.11.2018 12:51    Przez: ~PZPR
Gdzie cała lista nagrodzonych? ????
Dodano: 24.11.2018 08:51    Przez: ~Wyorca
Chronią nasze życie. Dostalibyśmy zawału widząc te prawdziwe premie.
Dodano: 24.11.2018 19:28    Przez: ~niech ich szlag trafi !!!!
Co wy ludziska chcecie nam urzędnikom to się należy my żyjemy na wyższym poziomie niż plebs
Dodano: 24.11.2018 09:25    Przez: ~VIP
Za 6000 to tylko debil prcuje
Dodano: 24.11.2018 12:47    Przez: ~Bieńkowska
Za 10 tys to można wyżyć, ale na prowincji.
Dodano: 24.11.2018 12:53    Przez: ~Sędzia M. Gersdorf
Na wypłatę za ekwiwalent odzieży kierowcą MZK nie ma a nagrody o proszę
Dodano: 24.11.2018 09:37    Przez: ~Kocham Konin
Boże jedyny to sie nie miesci w głowie...
Dodano: 24.11.2018 13:52    Przez: ~Xyz
lewica w Boga nie wierzy, to i przykazanie boże ich nie obowiązuje, Nie kradnij !.
Dodano: 24.11.2018 16:51    Przez: ~Jola
Ludzie mniej jadu mniej jadu .Domiewam , że lista jest puszczona tych co najwięcej dostali pozycja3 i5 przesadzona . Te panie dostały więcej niż sam wicepr.L. Bardzo nie fair bez przerwy dostępny dla Prezent.J.,bywał wszędzie gdzie go poproszono inni pracownicy siedzieli po godzinach ,panie sprzatajace też ciężka pracę robią i mają psie grosze inne instytucje też ,tylko spółki miejskie mają wysokie zarobki co też powinno się zmienić . Ktoś robi 15lat a nie ma nawet 3brutto a ktoś 5at a ma 20tys brutto coś nie tak z tymi wynagrodzeniami. Wiadomo że szaraczki ciężko pracują na to by elita zbierała laury i stąd takie kwoty. To już lepsze byłoby rozwiązanie wszystkim po 5kol skoro byli wyróżnieni za ciężka pracę. Tyle. A lm nie siejcie znów afery.
Dodano: 24.11.2018 09:53    Przez: ~On
Urzędasom się należało, a reszta mieszkańców niech zaciska pas i żyje skromnie.
Dodano: 24.11.2018 12:56    Przez: ~Gryzipiórek
Swieta racja.....poperam w 100%
Dodano: 24.11.2018 13:53    Przez: ~Pamiętliwa
Ręce opadaja.. w przedszkolach i szkołach robią oszczędności zeby sobie wypłacać nagrody..
Dodano: 24.11.2018 09:58    Przez: ~...
Wymienione pozycje to tylko 59600zl
Dodano: 24.11.2018 10:03    Przez: ~Żal Konina
A gdzie jest nowy Prezydent??? był wszędzie aaa teraz go nie ma idę na bazar może go spotkam i poda mi kubek kawy
Dodano: 24.11.2018 10:09    Przez: ~tak
Nowy jest jeszcze gorszy niż stary .Jeszcze zapłaczecie nad swym wyborem.Trzeba było mieć rozum przy urnach i głosować na Zenka.Trochę kasy by ściągnął zapewne do Konina i rozdawieńctwa ani kolesiostwa by nie stosował.A tak będzie jak było ,to ta sama klika
Dodano: 24.11.2018 10:27    Przez: ~edek
nowa jakośc dla KONINa
Dodano: 24.11.2018 10:41    Przez: ~apsik
Oskubać was to było moje skrywane marzenie i udało się.
Dodano: 24.11.2018 12:58    Przez: ~Były Prezydent
ha ha ha ha po prostu Więcej .............
Dodano: 24.11.2018 10:11    Przez: ~ela
Cały czas nas skubał....tylko to sie dls niego liczyło tera wszystko stało sie jasne
Dodano: 24.11.2018 13:55    Przez: ~Pamiętliwa
Nadal z bilbordów woła - Więcej !
Dodano: 24.11.2018 16:54    Przez: ~Oj Józef
CUDA CUDA CUDA w KONINIE