Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19250) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (11)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

Koło. Zatrzymany na strychu. Ukrywał się przed sprawiedliwością

Dodano: 2.03.2019 09:43

Policjanci z Koła zatrzymali 38-latka, który od 3 miesięcy ukrywał na strychu w jednym z pomieszczeń gospodarczych.

W środę 27 lutego br. policjanci z Koła zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. W połowie listopada 2018 roku Sąd wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu penitencjarnego. Mężczyzna został skazany za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego i miał do odbycia karę prawie dwóch lat pozbawienia wolności. Chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej, od ponad trzech miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Policjanci typowali i sprawdzali miejsca, gdzie może przebywać poszukiwany.

W toku podjętych działań stróże prawa ustalili miejsce, gdzie się ukrywa. Wczesnym rankiem 27 lutego br. zapukali pod wskazany adres. Osoby, które były w środku nie chciały otworzyć drzwi, dlatego policjanci przystąpili do działania. Po wejściu do środka i dokładnym sprawdzeniu, w jednym z pomieszczeń gospodarczych znaleźli ukrywającego się mężczyznę. Kryjówka znajdowała się na strychu, a wejście do niej było zakamuflowane panelami ściennymi. Gdy kryminalni weszli do przygotowanej kryjówki, 38-latek licząc, że nie zostanie dostrzeżony nakrył się kocem. 

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy, skąd został odwieziony do zakładu karnego, w którym będzie teraz odbywał karę pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Kole 

  • Koło. Zatrzymany na strychu. Ukrywał się przed sprawiedliwością

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   zatrzymany w kryjówce,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Do ojciec: czy twoim zdaniem robienie co miesiąc przelewu to jest wychowanie? Doskonale wiesz jak matki utrudniają kontakty z dzieckiem i z wychowaniem to nie ma nic wspólnego. Kobiety nie powinny dostawać alimentów kiedy same doprowadzają do rozpadu związku. To nawet logiczne
Dodano: 2.03.2019 14:26    Przez: ~men
Do życie to nie bajka: tylko zobacz jak łatwo urobic faceta, wystarczy się puścić i założyć sprawę, dostajesz alimenty, 500plus i inne świadczenia. Mieszkając przy mamusi taka panna nie musi pracować.... A Ty płacisz tak naprawdę na jej rosmany i inne p***roly. Dzieci powinny iść pod opiekę ojca wtedy kiedy kobieta postanowiła sobie zmienić towarzysza. Bo nie każdy rozwód czy sprawa wynika ze złej pistsey faceta.
Dodano: 2.03.2019 22:19    Przez: ~Men
Ile dostaną Ci, którzy ukrywali gościa ?
Dodano: 2.03.2019 10:43    Przez: ~oj
Od miłości do nienawiści jest cienka linia.
Dodano: 2.03.2019 16:43    Przez: ~Życie to problemy

KOMENTARZE

Ile dostaną Ci, którzy ukrywali gościa ?
Dodano: 02.03.2019 10:43    Przez: ~oj
Ktoś go podkapował !!!!!??? Ile lub co dostanie za to kapuś !! Tak z ciekawości pytam !!! Nie kapuś !!
Dodano: 02.03.2019 11:45    Przez: ~M..k
Bronisz alimenciarza, który na własne dzieci nie chce łożyć ? Obowiązkiem ojca jest wychowanie dziecka do wieku pełnoletności i dalej jeśli się uczy.
Dodano: 02.03.2019 12:01    Przez: ~Ojciec
Do -Ojciec -wcale go nie bronię !!! ale pytam czy kapowanie się opłaca ???
Dodano: 02.03.2019 12:33    Przez: ~M..k
Zaczni donosić to sam się przekonasz czy się opłaca. Napewno jesteś ciekaw jakie obowiązują stawki.
Dodano: 02.03.2019 13:45    Przez: ~Riks
M.k, gdyby było ORMO wstąpił byś w szeregi tej niechlubnej organizacji jak widzę, a może ktoś w rodzinie u ciebie był np. ojciec ?
Dodano: 02.03.2019 16:33    Przez: ~MO
Do ojciec: czy twoim zdaniem robienie co miesiąc przelewu to jest wychowanie? Doskonale wiesz jak matki utrudniają kontakty z dzieckiem i z wychowaniem to nie ma nic wspólnego. Kobiety nie powinny dostawać alimentów kiedy same doprowadzają do rozpadu związku. To nawet logiczne
Dodano: 02.03.2019 14:26    Przez: ~men
Ty jako ojciec masz obowiązek utrzymywać swoje dziecko, płacąc alimenty łaski nie robisz, w końcu to twoje dziecko/dzieci, a że matki utrudniają kontakt z dziećmi to inna bajka. Wiele par się nie dobiera, małżeństwa się rozpadają i potem wychodzą problemy.
Dodano: 02.03.2019 16:39    Przez: ~Życie to nie bajka
Od miłości do nienawiści jest cienka linia.
Dodano: 02.03.2019 16:43    Przez: ~Życie to problemy
Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości.
Dodano: 02.03.2019 19:34    Przez: ~romantyk
CZY DO PAKI TRAFIŁY OSOBY UKRYWAJĄCE ZBRODNIARZA?????? CO ROBI MILICJA W TEJ SPRAWIE!!!!
Dodano: 02.03.2019 19:07    Przez: ~kolo.... nie koło
STWÓRZCIE MIEJSCA PRACY ,ZAMIAST KUPOWAĆ : HYBRYDOWE AUTOBUSY ,REMONTOWAĆ WYREMONTOWANE : ,,OSKARDY '' JEDNOCZEŚNIE ZAMYKAJĄC : ,,ODKRYTE '': BASENY ,NIEDBAJĄC ? O : NISZCZEJĄCE AMFITEATRY. ,,NAWET RIKSZE KOPIĆ Z PUBLICZNEJ KASY ,I NIECH ,,WOZI RIKSZARZ''PO RYNKU ,BO AUTA TRÓJĄ , A KIEROWCY ,,MAJĄ'' NA : RIKSZĘ . -,,NIE WYSTARCZY ZMIANA USTROJU ,JAK PIJAK PIJAKOWI PRZEKORZE BUTELKĘ WÓDKI ,I TO ,,ZŁODZIEJOWI : SŁOWA ZMARŁEGO PRYMASA ''. ...
Dodano: 02.03.2019 20:46    Przez: ~L
Do życie to nie bajka: tylko zobacz jak łatwo urobic faceta, wystarczy się puścić i założyć sprawę, dostajesz alimenty, 500plus i inne świadczenia. Mieszkając przy mamusi taka panna nie musi pracować.... A Ty płacisz tak naprawdę na jej rosmany i inne p***roly. Dzieci powinny iść pod opiekę ojca wtedy kiedy kobieta postanowiła sobie zmienić towarzysza. Bo nie każdy rozwód czy sprawa wynika ze złej pistsey faceta.
Dodano: 02.03.2019 22:19    Przez: ~Men
Może miał za krótki koc?
Dodano: 04.03.2019 07:56    Przez: ~nogi
Nie, to był kolski intelektualista. Schował się pod koc, zamknął oczy i myślał, że go nie widać.
Dodano: 05.03.2019 07:23    Przez: ~kolanin