Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18060) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Specjalna aplikacja do segregacj ... (0)Konin. Zdezynfekowano budynek II Liceum Ogólnokszt ... (3)

O roli ojca w strukturze rodziny. Konferencja w kleczewskim liceum

Dodano: 5.04.2019 12:29
Źródło: LM.pl

Ważność ojca w wychowawczej strukturze rodziny – taki był temat konferencji zorganizowanej przez Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Ślesinie.

Spotkanie dla rodziców i nauczycieli odbyła się w gościnnych murach Liceum Ogólnokształcącego w Kleczewie. Jak podkreślają organizatorzy konferencji, role matki i ojca są tak samo potrzebne, bo wzajemnie się uzupełniają. Mężczyzna jednak zajmuje szczególne miejsce w strukturze rodziny, gdyż dostarcza wzorca męskości, będąc jednocześnie mężem i ojcem.

„Tata potrzebny od zaraz”, „Kryzys ojcostwa”, „Samotne tacierzyństwo”, „Prawa i obowiązki rodziców w sytuacjach kryzysowych rodziny” oraz „Ja tato”. Takie tematy poruszane były podczas spotkania w Kleczewie. Wśród prelegentów znaleźli się: mgr Barbara Trzewiczyńska, ks. dr Rafał Zieliński, dr Aneta Kokot i mgr Maria Matyba-Szymarek. W ostatniej części konferencji wystąpili ojcowie, którzy dzielili się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami. Nie zabrakło też prezentacji prac dzieci nadesłanych na konkurs „Mój tato...”.

fot. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ślesinie

  • O roli ojca w strukturze rodziny. Konferencja w kleczewskim liceum
  • O roli ojca w strukturze rodziny. Konferencja w kleczewskim liceum
  • O roli ojca w strukturze rodziny. Konferencja w kleczewskim liceum
  • O roli ojca w strukturze rodziny. Konferencja w kleczewskim liceum
  • O roli ojca w strukturze rodziny. Konferencja w kleczewskim liceum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Tatuś w tej, jak to nazywacie strukturze, jest mobilnym bankomatem. Tak też należy go traktować. Co to w ogóle za szowinistyczne podejście co to jest ta męskość lub kobiecość takich określeń nie można używać.
Dodano: 05.04.2019 14:08    Przez: ~Gender
Art. 54 - Wolność słowa 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. "TO ZNACZY? Wolność słowa, wyrażana bezpośrednio lub poprzez środki przekazu, jest tradycyjną wolnością konstytucyjną. Artykuł 54 gwarantuje trzy odrębne choć powiązane ze sobą wolności: wolność wyrażania swoich poglądów, wolność pozyskiwania informacji oraz wolność rozpowszechniania informacji. Wyrażenie „pogląd” należy w tym wypadku rozumieć jak najszerzej, jako wyrażanie osobistych ocen, prezentowanie opinii czy przypuszczeń, informowanie o faktach etc. Wolność ta ma zastosowanie zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej (choć szczególnego znaczenia nabiera na gruncie przestrzeni publicznej, ży ...
Dodano: 05.04.2019 20:29    Przez: ~cenzura na LM
Czy można wierzyć w rzetelność i bezstronność portalu LM? Portal ten stosuje „komunistyczną” cenzurę by chronić swoich interesariuszy.
Dodano: 05.04.2019 21:03    Przez: ~independent

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.