Dzisiaj jest piątek 18 września 2020, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17878) SPORT FORUM FIRMY (5534) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Pamiętają o historii. Złożyli kwiaty i zapa ... (3)Wypadek na obwodnicy Sompolna. Kierowca zginął na ... (0)

Poszukiwany nakazem 49-latek wpadł podczas kontroli drogowej

Dodano: 3.08.2020 11:01

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole kilka dni temu zatrzymali 49-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna był poszukiwany za szereg przestępstw skarbowych popełnionych na terenie Czech.

Poszukiwany przez zagraniczny wymiar sprawiedliwości 49-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kolskiej jednostki, którzy prowadzili kontrolę prędkości kierujących na terenie gminy Babiak, zatrzymali pojazd Toyota. Kierowca tego samochodu przekroczył dozwoloną prędkość o 46 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje tzw. “pięćdziesiątka”. Na 49-latka funkcjonariusze nałożyli mandat karny i punkty karne oraz sprawdzili w systemach policyjnych. Okazało się, że mężczyzna jest od trzech lat poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wydanym przez Sąd w Usti nad Labem na terenie Czech.

49-latek na swoim koncie ma udział w grupie przestępczej w celu dokonywania oszustw poprzez fałszowanie faktur i innych dokumentów, działając na szkodę Skarbu Państwa Czech. Straty skarbu państwa powstałe w wyniku popełnionych przestępstw, szacuje się na ponad 13 milionów koron czeskich.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   zatrzymany,   Europejski Nakaz Aresztowania,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czy to Polak, czy to Czech, to nie można nazwać go inaczej jak tylko imbecyl! Wiedząc o tym, że na swoim koncie ma tyle przekręt ów to jeszcze szarżował na drodze. Zbyt pewnie chyba się czuł. Surowa kara dla cwaniaczka imbecyla!
Dodano: 3.08.2020 11:56    Przez: ~Ekon

KOMENTARZE

Ale to był polak czy czech ?
Dodano: 03.08.2020 11:13    Przez: ~pj
Czy to Polak, czy to Czech, to nie można nazwać go inaczej jak tylko imbecyl! Wiedząc o tym, że na swoim koncie ma tyle przekręt ów to jeszcze szarżował na drodze. Zbyt pewnie chyba się czuł. Surowa kara dla cwaniaczka imbecyla!
Dodano: 03.08.2020 11:56    Przez: ~Ekon

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.