Dzisiaj jest sobota 23 stycznia 2021, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17147) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 1oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zwycięzca telewizyjnego show zaśpiewał dla mieszka ... (2)Siatkarska kolejka: Kluczowy mecz SPS, stawką czwa ... (0)

Kryminalno-miłosne układanki w Kinie Konesera

Materiał promocyjny

Dodano: 6.10.2020 10:46

Kryminalno-miłosna układanka i intrygująca historia z mezaliansem w tle to propozycje w październikowym Kinie Konesera. W Kinie Oskard Kameralnie widzowie zobaczą: „Tylko zwierzęta nie błądzą” i „Martin Eden”.

Rewelacja ubiegłorocznego MFF w Wenecji, nominowany do Cezarów nowy film cenionego reżysera Dominika Molla to trzymająca w napięciu i pełna zwrotów akcji kryminalno-miłosna układanka. W rolach głównych wystąpiły gwiazdy europejskiego kina. Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko. Każda z postaci ma coś na sumieniu… Reżyser umiejętnie gubi tropy i steruje uwagą widza, zapewniając mu zarówno pełną napięcia intrygę, jak i ekranową rozrywkę. Kolejne elementy tej oryginalnej układanki zaczynają do siebie pasować… „Tylko zwierzęta nie błądzą” 9 października o 19.00.

„Martin Eden” inspirowany jest bestsellerową powieścią Jacka Londona, której akcję włoski reżyser Pietro Marcello przenosi do uwielbianego przez filmowców Neapolu. Z chwilą, gdy tytułowy bohater filmu, wywodzący się z klasy robotniczej Martin Eden, spotka na swej drodze Elenę, nie ma wątpliwości, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Myśl o ślubie z pochodzącą z dobrze sytuowanej rodziny kobietą powoli staje się jego obsesją. Wyglądać to może na mezalians, bo cała wiedza, jaką do tej pory w swoim życiu zdobył Martin, opiera się nie na szkolnej edukacji, a na byciu w drodze. Chcąc zatrzeć klasową różnicę, marzy o zdobyciu wykształcenia. Wsparcie znajduje u boku lewicowego intelektualisty, który przyczyni się także do politycznego przebudzenia bohatera. „Martin Eden” 23 października o 19.00.

  • Kryminalno-miłosne układanki w Kinie Konesera
  • Kryminalno-miłosne układanki w Kinie Konesera

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   kino koneseraNAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.