Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16086) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Wielki kosz wiklinowy znalazł się prze ... (0)Piłkarska kolejka: Będzie siódmy mecz Górnika Koni ... (0)

Zamiast spotkania, świąteczne paczki dla dzieci w pieczy zastępczej

Dodano: 9.12.2020 14:49
Źródło: LM.pl

Listy i drobne upominki zamiast Spotkania Mikołajkowego dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej.

Każdego roku rodziny zastępcze spotykały się z okazji Mikołajek. W tym roku, w związku z epidemią koronawirusa ich organizacja nie była możliwa. Zespół do spraw Pieczy Zastępczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie znalazł jednak sposób na złożenie dzieciom życzeń. Pracownicy PCPR wspólnie z wolontariuszami przygotowali 237 spersonalizowanych listów od św. Mikołaja oraz upominki dla każdego dziecka.

- Pomocnikami św. Mikołaja byli koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej oraz dzieci i młodzież: Klaudia  Jankowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kleczewie, Liwia Salzman, Tymon Salzman, Kornelia Salzman i Amelia Śniegowska  ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie oraz Jakub Śniegowski  z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie. Dzieci zrobiły lampiony oraz pierniczki, które wcześniej wypiekły – informuje PCPR w Koninie. - Nieocenionym pomocnikiem okazał się również Środowiskowy Dom Samopomocy im. Doktora Piotra Janaszka w Koninie, który  aktywnie włączył się w zadanie.

Paczki z życzeniami dotarły do wszystkich dzieci w pieczy zastępczej w powiecie konińskim oraz biologicznych dzieci rodziców zastępczych.

fot. powiat.konin.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Każdy człowiek w swoim życiu snuje jakieś plany i nagle pojawia się jakaś zaraza w postaci korona-wirusa i plany legną, a więc nie planujmy sobie świetlanej przyszłości, co zrobimy za rok, dwa czy dziesięć.
Dodano: 09.12.2020 16:00    Przez: Człowiek
To co Mussolini walniesz zimnego Lecha ?Dziś 10-ty,strzel sobie zimnego Lecha zamiast klęczeć w czasie transmisji online przed schodkami w Wa-wie(wiesz dobrze o jakie schodki chodzi) bo kto poinformuje świat o dewiancie religijnym rydzyku.
Dodano: 10.12.2020 11:48    Przez: zwisnapis
Słowo Boże mówi - "Jeśli Bóg zechce, jeśli Bóg pozwoli, to zrobimy to lub owo", my sami z siebie niewiele możemy, ale przy pomocy Bożej można wiele. Czy ktoś z nas pomyślał wcześniej, że pojawi się wirus, który nas uziemi ?
Dodano: 09.12.2020 16:06    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.