Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16424) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

Aktualizacja 6.05.2021 09:29
Źródło: LM.pl

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 20.40. Policjanci na ul. 11 Listopada chcieli zatrzymać do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Alfa Romeo. Mężczyzna zaczął uciekać przed nieoznakowanym policyjnym radiowozem. Został zatrzymany na ul. Wyszyńskiego.

- Kiedy policjanci wysiedli z radiowozu i szli w stronę kierowcy, ten gwałtownie ruszył. Usiłował przejechać funkcjonariuszy - mówi Szymon Urycki z Komendy Miejskiej Policji w Koninie. 

Kierujący alfą, 36-letni mieszkaniec powiatu konińskiego wyruszył w szaleńczą jazdę po mieście. Jak udało nam się dowiedzieć, na skrzyżowaniu Alei 1 Maja i Dworcowej, kierujący przejechał na zielonym świetle, ale kawałek dalej nabrał już takiej prędkości, że o mały włos nie potrąciłby kobiety na przejściu dla pieszych. Przez kolejne skrzyżowanie natomiast przejechał już na czerwonym świetle. 

Swój rajd zakończył na wysokości Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Na skrzyżowaniu ulic Spółdzielców i Kolbego, kierujący alfą uderzył w samochód marki Renault Clio, którym podróżowała 20-letnia mieszkanka powiatu konińskiego. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. 

36-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak mówi Szymon Urycki, mężczyzna odmówił badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Pobrana została mu krew do badań. Policja najprawdopodobniej prowadzić będzie czynności w kierunku czynnej napaści na funkcjonariuszy i stworzenia zagrożenia w ruchu lądowym. 

 

Dziękujemy internautce za zdjęcia

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód
Slajd 1/10

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 1 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 2 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 3 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 4 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 5 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 6 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 7 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 8 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Uciekał przed policją ulicami Konina. Uderzył w inny samochód

slajd 9 z 10

Policyjny pościg ulicami Konina, zakończył się wypadkiem. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czy ten szaleniec był pod wpływem ? Co za ludzie jeżdzą po naszych ulicach ? I tu Policja jest potrzebna i powinna działać zdecydowanie.
Dodano: 6.05.2021 07:56    Przez: Uwaga! Pirat!
Na Alejach to jest normalne, że tak jeżdżą to samo odności się do motocyklistów. Dość, że jeżdżą szybko to co drugi samochód młodego kierowcy jest tiuningowany im głośniej jedzie tym jego właściciel ma większą radochę.
Dodano: 6.05.2021 10:11    Przez: Aga
Co te KMIOTY z powiatu wyrabiają to zgroza ....i te na 2-sladach w chełmach wermahtu...debile z demontowanymi tłumikami podobnie...juz dawno zwybudowac rogatki na wjezdzie do miasta opłata...kontrola czy słoma nie wylazi ...alkomat o wszystko OK..
Dodano: 6.05.2021 10:55    Przez: janegab
Policja w Koninie czyha na emeryta przechodzącego w nieoznakowanym miejscu przez ulicę albo na człowieka bez maseczki a piratów drogowych w ogóle nie widzą, a właśnie piraci drogowi stanowią największe zagrożenie na drogach a nie emeryt czy człowiek bez maseczki. Nie mam szacunku do Policji.
Dodano: 6.05.2021 12:15    Przez: Co to za Policja ?
Obserwuję to już od dłuższego czasu, że do Konina przyjeżdzają młodzi ludzie spod Konina w samochodach i na motocyklach aby tu pokazać swoje umiejętności za kierownicą, a tablice rejestracyjne posiadają litery P-K-N i nikt im w tej szaleńczej jeżdzie ulicami Konina nie przeszkadza. Gdzie zatem jest Policja ?
Dodano: 6.05.2021 12:09    Przez: Gdzie jest Policja ?

KOMENTARZE

avatar Kurde czyżby ,Najsztub,Cimoszewicz,Dupcok tudzież Wojewódzki Konin odwiedził, niech powie iż jest z PO, to mówiąc slowami Sławka Nojmana -... jeżeli jesteś z nami to kasta ch..... ci zrobi, będą przez rok dwlekać sprawę...
Dodano: 06.05.2021 06:14    Przez: Tomasz Kobrzycki
Tych, których wymieniłeś jeżdzą niemieckimi samochodami klasy S, takimi jak Mercedes czy BMW, celebryta obraca milionami i nigdy by nie wsiadł do złomu jeżdzącego na kołach, a tzw. Wymiar Sprawiedliwości jest na ich usługach.
Dodano: 06.05.2021 07:54    Przez: TVN
Ooo szkoda! Soro piszesz to nie siedzisz, a mialem nadzieję, że to Kobrzycki w swoim Batmobilu....
Dodano: 07.05.2021 08:11    Przez: Oscar
Kobrzycki, a czym jeździ elita z PiSu? Rowerami wodnymi? Jaka kasta? Puknij się w kolano!!! Obecnie "kasta" to służalcy i poddani Jarka K. z Żoliborza...
Dodano: 07.05.2021 08:14    Przez: Oscar
Chciał uciec przed policją główną ulicą miasta?
Dodano: 07.05.2021 10:09    Przez: Cuban White
Czy ten szaleniec był pod wpływem ? Co za ludzie jeżdzą po naszych ulicach ? I tu Policja jest potrzebna i powinna działać zdecydowanie.
Dodano: 06.05.2021 07:56    Przez: Uwaga! Pirat!
Na Alejach to jest normalne, że tak jeżdżą to samo odności się do motocyklistów. Dość, że jeżdżą szybko to co drugi samochód młodego kierowcy jest tiuningowany im głośniej jedzie tym jego właściciel ma większą radochę.
Dodano: 06.05.2021 10:11    Przez: Aga
A jakbys nagle musial badz musiala trafic do szpitala bo ci noge ucielo w domu karetka moze byc za godzine ktos w domu jedyna osoba z prawem jazdy wypila dwa piwa jest tylko do dyspozycji . co wybierzesz urwana noge czy ratowanie jej w szpitalu? A tu pech kontrola w alkomacie wyjdzie ze pod wplywem zawod to kierowca a tu rodzina na utrzymaniu. Co robi ktos w strachu? ucieka.wiec nie co za ludzie bo to juz obraza
Dodano: 06.05.2021 22:29    Przez: Mikulski Jam
avatar GTA po konińsku
Dodano: 06.05.2021 08:15    Przez: macabro_pl
Co te KMIOTY z powiatu wyrabiają to zgroza ....i te na 2-sladach w chełmach wermahtu...debile z demontowanymi tłumikami podobnie...juz dawno zwybudowac rogatki na wjezdzie do miasta opłata...kontrola czy słoma nie wylazi ...alkomat o wszystko OK..
Dodano: 06.05.2021 10:55    Przez: janegab
Obserwuję to już od dłuższego czasu, że do Konina przyjeżdzają młodzi ludzie spod Konina w samochodach i na motocyklach aby tu pokazać swoje umiejętności za kierownicą, a tablice rejestracyjne posiadają litery P-K-N i nikt im w tej szaleńczej jeżdzie ulicami Konina nie przeszkadza. Gdzie zatem jest Policja ?
Dodano: 06.05.2021 12:09    Przez: Gdzie jest Policja ?
Policja w Koninie czyha na emeryta przechodzącego w nieoznakowanym miejscu przez ulicę albo na człowieka bez maseczki a piratów drogowych w ogóle nie widzą, a właśnie piraci drogowi stanowią największe zagrożenie na drogach a nie emeryt czy człowiek bez maseczki. Nie mam szacunku do Policji.
Dodano: 06.05.2021 12:15    Przez: Co to za Policja ?
Policjant rzuca emerytowaną nauczycielką jak "szmacianą lalką". gazetawarszawska.com