Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15747) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (2)

Kredyt gotówkowy – 4 sposoby na jego łatwiejsze uzyskanie w banku

Materiał promocyjny

Dodano: 13.06.2021 16:01

Kiedy planujemy wzięcie kredytu w banku często popełniamy błąd, patrząc jedynie na oprocentowanie a zapominając o innych parametrach. Mimo korzystnych warunków, na jakich udzielane są obecnie kredyty, zawsze istnieje możliwość, iż inny bank ma jeszcze atrakcyjniejszą ofertę. Jak jednak sprawdzić taką opcję? Pomocny będzie w tym ranking kredytów gotówkowych, czyli zestawienie banków, mających w swej ofercie kredyty gotówkowe oraz  warunki, na jakich są one udzielane. Warto przejrzeć go uważnie, gdyż często okazuje się, iż oferta, która na pierwszy rzut oka wydawała się najlepsza, wcale taka korzystna nie jest. Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

  1. Kredyt gotówkowy w banku
  2. Jak wybrać najlepszą ofertę?
  3. Kalkulator kredytów gotówkowych
  4. Kredyt gotówkowy online
     

Kredyt gotówkowy w banku

Kredyt gotówkowy to produkt bankowy, cieszący się olbrzymią popularnością wśród klientów, którzy chętnie po niego sięgają. Ranking kredytów gotówkowych na Direct.Money umożliwia wybranie takiej instytucji finansowej, która zaoferuje najkorzystniejsze warunki, biorąc pod uwagę nasze oczekiwania i możliwości. Coraz więcej banków umożliwia wzięcie kredytu gotówkowego znacznie upraszczając wszelkie formalności i ograniczając liczbę niezbędnych dokumentów do minimum, co pozwala na znaczne przyspieszenie pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Dzięki temu pieniądze na koncie klienta mogą znaleźć się już po 24 godzinach od wizyty w banku. Kredyt gotówkowy można otrzymać w niektórych instytucjach finansowych tylko po przedstawieniu dowodu osobistego, bez konieczności posiadania zaświadczenia o zarobkach.
 

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Mówi się, iż pospiech jest złym doradcą. Zasada ta sprawdza się także w przypadku ofert kredytów gotówkowych, które kuszą atrakcyjnymi – na pierwszy rzut oka – warunkami, a jednak po głębszej analizie już nie wyglądają tak korzystnie. Na pewno nie warto korzystać z pierwszej oferty, która wpadnie nam w oko. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z rankingiem kredytów gotówkowych i ocena wszystkich propozycji. Ranking pozwala na poznanie wszystkich składowych kredytu, dzięki czemu można ocenić jego całkowity koszt. Najważniejsze parametry, jakie powinny nas zainteresować, to wysokość oprocentowania, prowizja od udzielenia kredytu, pobierana przez bank przy zawieraniu umowy oraz RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Ten ostatni parametr pozwoli na określenie, ile będą wynosiły koszty udzielenia kredytu w skali roku.
 

Kalkulator kredytów gotówkowych

To narzędzie pozwala na analizę planowanego kredytu i dokładniejsze oszacowanie możliwości jego spłaty. Wypełniając odpowiednie okienka możemy sprawdzić, czy lepszą opcją będzie wzięcie kredytu na krótszy czas, ale z wyższą ratą, czy korzystniejsze będą niskie raty, spłacane znacznie dłużej. Kalkulator ten umożliwia również oszacowanie wysokości raty w zależności od wielkości kwoty planowanego kredytu, będziemy więc posiadali informację, na ile możemy sobie pozwolić. Rezultatem obliczeń będzie też przykładowy harmonogram spłaty rat, umożliwiający wstępnie rozplanowanie domowego budżetu na najbliższe miesiące.
 

Kredyt gotówkowy online

Możliwość wzięcia pożyczki online do niedawna była domeną firm pozabankowcych, jednak także banki dostrzegły korzyści, jakie niesie ze sobą takie rozwiązanie.  Również dla klientów bardzo wygodna jest możliwość otrzymania kredytu gotówkowego bez konieczności wychodzenia z domu. Zarówno złożenie wniosku, jak i przekazanie dokumentów oraz zawarcie umowy odbywa się zdalnie, a weryfikacja klienta jest znacznie ułatwiona. Część banków ogranicza jednak kwotę, jaką można pożyczyć w taki sposób. Mimo to taki sposób uzyskania kredytu gotówkowego jest coraz popularniejszy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pieniądze,   finanse osobiste,   kredytDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.