Skocz do zawartości
LM.plWiadomościWózki Muuvo z dobrą amortyzacją na każdy teren

Wózki Muuvo z dobrą amortyzacją na każdy teren

Materiał promocyjny

Dodano:
Wózki Muuvo z dobrą amortyzacją na każdy teren

Idealny wózek spacerowy powinien nie tylko dobrze się prezentować, lecz także zapewniać dziecku spacery w komfortowych warunkach. Jedną z ważniejszych funkcji spacerówki jest odpowiednia amortyzacja, która ma za zadanie minimalizować odczuwanie wstrząsów wynikających z jazdy po nierównej nawierzchni. Wózki spacerowe stabilne, dobrze zamortyzowane i wyposażone w wysokiej jakości koła posiada w swojej ofercie polski producent Muuvo.

Spacerówki terenowe Muuvo

Wózki spacerowe od producenta Muuvo śmiało można nazwać terenowymi, a to ze względu na fakt, że wszystkie modele, zarówno Muuvo Quick 2.0, jak i Muuvo Flex czy Muuvo Sklick, są czterokołowe i doskonale zamortyzowane. Posiadają duże, żelowe koła, dzięki którym zapewniają płynną jazdę w lesie, górach i po piasku. Przednie skrętne koła ułatwią natomiast poruszanie się po mieście. Wózki Muuvo są ponadto solidne i wytrzymałe, gdyż zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wyposażenie ich w wypinany pałąk zapobiegnie wyślizgnięciu się dziecka z siedziska podczas spacerów z górki. Regulowana, pojedyncza rączka obita ekoskórą zapewni komfort użytkowania, ponieważ daje się dostosowywać do wzrostu prowadzącego wózek i umożliwia pchanie go jedną ręką.

Koła na każdy teren

Za amortyzację w przypadku wózków spacerowych Muuvo odpowiadają przede wszystkim koła – duże (w przypadku modelu Muuvo Quick 2.0 przednie mają 8 cali, tylne – 11,5 cala) , żelowe na łożyskach, wyposażone w amortyzatory. To właśnie one zapewniają płynną jazdę w każdym terenie.

Żelowe koła to tak zwane koła bezawaryjne. Nie wymagają bowiem pompowania i nie ulegają uszkodzeniom. Dzięki temu sprawdzą się na każdej nawierzchni i bez względu na warunki atmosferyczne. Ich minus stanowi waga – są cięższe od kół pompowanych. Wpływa to jednak na stabilność konstrukcji, która w trudnych warunkach jest niezastąpiona. 

Spacerówka na każdą pogodę

Podczas dłuższych spacerów pogoda może zaskoczyć, jednak wózki spacerowe Muuvo zapewnią dziecku bezpieczne i komfortowe spacery również w każdych warunkach atmosferycznych.

Spacerówki od producenta Muuvo posiadają obszerną, regulowaną budkę pokrytą filtrem UV 50+ na wypadek mocnego słońca, która osłoni również przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Ponadto każdy model, czyli Muuvo Quick 2.0, Muuvo Flex i Muuvo Slick, został dodatkowo wyposażony w takie akcesoria jak moskitiera, folia przeciwdeszczowa oraz pokrowiec na nóżki.

Wózki spacerowe odpowiednie w podróż samochodem

Spacerówki od Muuvo można nazwać terenowymi również dlatego, że łatwo się z nimi przemieszczać. Wyróżniają się bowiem systemem szybkiego składania do niewielkich rozmiarów jedną ręką, czyli bez użycia siły. Jest to przydatna opcja, która wpływa na komfort ich użytkowania przez rodziców.

Wybierając terenowy wózek spacerowy należy wziąć również pod uwagę wygodę dziecka. Za tę będą odpowiadać regulowane komponenty, czyli oparcie i podnóżek. Spacerówki od producenta Muuvo dostępne m.in. na portalu abcGPS wyróżniają się pod tym względem elastycznością, co pozwala na ich swobodne dostosowywanie do zmieniającej się sylwetki dziecka. 

Amortyzacja – jak sprawdzić, czy jest dobra?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji odnośnie do zakupu danego modelu wózka, warto przetestować go w sklepie stacjonarnym. Aby sprawdzić, czy produkt posiada dobrą amortyzację, wystarczy nacisnąć na stelaż i zobaczyć, jak bardzo wówczas się ugina.

Należy jednak pamiętać, że w przypadku niektórych modeli amortyzacja bez obciążenia wydaje się miękka, natomiast po zakupie, kiedy dziecko zostanie już w nim usadzone, okazuje się, iż nie spełnia swojego zadania. W związku z tym dobrze jest w w sklepie posadzić dziecko w siedzisku. Warto też mieć na uwadze, że – oprócz amortyzacji – miękką jazdę zapewnią duże koła z pompowanymi oponami.

Najlepsza spacerówka w teren musi być wózkiem wytrzymałym i solidnym, aby zapewnił bezpieczeństwo oraz wygodę w czasie spacerów dziecku, a jednocześnie komfort użytkowania  rodzicom. Wózki spacerowe od producenta Muuvo posiadają doskonałą amortyzację, a ponadto wyróżniają się wieloma innymi cechami przydatnymi w różnym terenie w każdą pogodę.

Czytaj więcej na temat:
dzieci, wózki
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole