Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19526) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Dopalacze na celowniku

Dodano: 23.04.2014 19:43
Źródło: LM.pl

Już nie w lokalu należącym do posła, a na konińskiej starówce. Sklep z dopalaczami tym razem otworzył się nieopodal siedziby Sanepidu.

Z pozoru wygląda niewinnie. Oklejony napisami „upominki” i sugerujący asortyment w postaci artykułów za 2 i 5 zł nie wzbudza zainteresowania przechodniów. Na to nabierają się też wynajmujący pomieszczenia. Jednym z nich był poseł Jacek Kwiatkowski. Parlamentarzysta, kiedy zorientował się że w jego lokalu sprzedawane są dopalacze, natychmiast wypowiedział umowę. Trzymiesięczny okres wypowiedzenia mija w kwietniu i już wiadomo, że sklep przeniósł się do starej części miasta. Na dodatek dopalacze otworzyły się prawie" pod nosem" Sanepidu.  

Inspektorzy Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej wspólnie z policją zamierzają niebawem skontrolować sklep. Podczas podobnej kontroli w punkcie na Zatorzu, zabezpieczono 99 produktów. Badania potwierdziły, że były to dopalacze znajdujące się na liście substancji zakazanych i groźnych dla zdrowia oraz życia. 

  • Dopalacze na celowniku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dopalacze,   sklep z dopalaczami,   Sanepid Konin,   upominki

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak to dobrze ze są takie portale jak ten. Nie wiedziałem że tam jest taki sklep. Dziękuję za informacje. W takim razie muszę jutro tam wjechać na zakupy. Powinni wam coś "dopalić" w zamian za darmową reklamę. Jeszcze raz dziękuje za info. Pozdrawiam
Dodano: 23.04.2014 19:59    Przez: ~Typowy Koninianin
"Na dodatek dopalacze otworzyły się prawie pod nosem Sanepidu. Inspektorzy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wspólnie z policją zamierzają niebawem skontrolować sklep." - GRATULOWAĆ SZYBKOŚCI REAKCJI... Jest dobrze- prędkość wręcz kosmiczna...
Dodano: 23.04.2014 20:38    Przez: ~zbędność komentarz ...
zalegalizujce trawe zdecydowanie mniej szkodzi ludziom niz to świnstwo
Dodano: 23.04.2014 19:55    Przez: ~tehace
marihuana i inne narkotyki są złe pisze o tym samo WHO nikt nie zaleca ich palenia zażywania nikt nie powie że mają właściwości lecznicze niektor substancje znajdują zastosowanie w medycynie ale jako ściśle wyselekcjonowane składniki podawane pod ścisłą kontrola lekarza. Cały świat walczy z narkotykami cały świat o tym wie. Handlujący zarabiają na młodych a coraz częściej i dzieciach zarabiają na Głupich dorosłych palących lub przyswajających. Nikt mi nie powie że narkotyki są dobre a ludzie je palący są mądrzy bo nie są narkotyki alkohol są złem i należy z tym walczyć tak samo jak z osobami propagującymi ich zalety zdrowotne! Nie ma definicji promującej jakiekolwiek narkotyki jako zdrowie! uzależniają fizycznie psychicznie wyniszczają nie tylko człowieka który je bierze ale i całe rodziny. Nie ma tu znaczenia polityka czy religii to bez znaczenia! Swoja drogą dane mówia same za siebie w Koninie nie kupisz czystych narkotyków a picie w ...
Dodano: 23.04.2014 21:52    Przez: ~oli
Sklep jest niemal pod nosem siedziby SLD i kościoła. Jedni i drudzy mają blisko na zakupy.Co na to Prezydent Nowicki?
Dodano: 23.04.2014 20:51    Przez: ~Paradoks

KOMENTARZE

zalegalizujce trawe zdecydowanie mniej szkodzi ludziom niz to świnstwo
Dodano: 23.04.2014 19:55    Przez: ~tehace
avatar Popatrzcie, jeżeli baba ze wsi chce sprzedać parę sztuk jaj, czy dziadziuś działkowiec pęczek tulipanów czy pietruszki , natychmiast pojawia się SM i najczęściej kończy się mandatem kilkakrotnie większym a niżeli jest watr towar którym próbują handlować. A tu handlarze śmierci , są bezkarni , nawet poseł z ruchu dewiantów i zboczeńców udostępniał im swoje biuro by mogli ten proceder uprawiać i pewnie ten proceder by trwał do tej pory gdyby nie lokalne media.Nikt mi nie powie iż ktoś kto nie ma ochrony lokalnych polityków, skorumpowanej policji i zdegenerowanego wymiaru sprawiedliwości może bezkarnie taki proceder uprawiać.Skoro nawet przysłowiowej pietruszki czy kwiatka bez stosownych pozwoleń i opłat sprzedać nie można. Dobrze iż lokalne media przy całym do nich krytycznym stosunku jako tako zadziałały .
Dodano: 23.04.2014 21:22    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki dobrze prawi. Właśnie tak to wygląda w dzikim kraju.
Dodano: 24.04.2014 01:43    Przez: ~prawy
Dobrze prawi. Dać mu wódki.
Dodano: 24.04.2014 08:00    Przez: ~PS
No teraz już się nie będę pytał o trupią czaszkę w awatarze. Teraz podoba mi się u Pana to godło Polski z lat 1919- 1927 z krzyżem w koronie nawiązujące do godła Stanisława Poniatowskiego.Stop FASZYZM.
Dodano: 24.04.2014 10:27    Przez: ~Pytajnik
...niech Pan przestanie wypowiadać się publicznie na różnych forach internetowych, czasami jak czytam takie ... (nie będę używał wulgaryzmów) to niedobrze mi się robi i zapewne innym internautom... Poza tym to "wgrywając" godło w swój awatar, szkoda gadać... Godło ma swoje miejsce "Panie lokalny patrioto" !!!
Dodano: 24.04.2014 13:04    Przez: ~Panie Kobrzycki...
Lepsze godło niż symbol SS. Przynajmniej to Polski symbol
Dodano: 24.04.2014 14:21    Przez: ~Hej
Jak to dobrze ze są takie portale jak ten. Nie wiedziałem że tam jest taki sklep. Dziękuję za informacje. W takim razie muszę jutro tam wjechać na zakupy. Powinni wam coś "dopalić" w zamian za darmową reklamę. Jeszcze raz dziękuje za info. Pozdrawiam
Dodano: 23.04.2014 19:59    Przez: ~Typowy Koninianin
jedz i się upal a potem powieś po tym czymś.I nie nazywajcie tego marihuaną.
Dodano: 24.04.2014 08:31    Przez: ~hoih
Czy kościół w polsce też można zaliczyć do dopalaczy.Jak taki kobrzycki idzie na mszę to później wypisuje, co wypisuje. Może niech policja z sanepidem przesłucha mszę i nie potwierdzi tego-albo potwierdzi. Ta konińska młodzież jest chyba mało gramotna, zamiast sztachać się kanonizacją jp2-to oni zaciągają się byle czym. Wstyd!
Dodano: 23.04.2014 20:06    Przez: ~Krewa
nie no jeszcze chyba nikt sie tak bezczelnie nie śmiał w twarz policji ;)
Dodano: 23.04.2014 20:10    Przez: ~;)
W biurze posła to chyba nie było sklepu z dopalaczami... konińskie dziennikarstwo...
Dodano: 23.04.2014 20:15    Przez: ~kot
wypad z tym scierwem baby
Dodano: 23.04.2014 20:26    Przez: adam3214
"Na dodatek dopalacze otworzyły się prawie pod nosem Sanepidu. Inspektorzy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wspólnie z policją zamierzają niebawem skontrolować sklep." - GRATULOWAĆ SZYBKOŚCI REAKCJI... Jest dobrze- prędkość wręcz kosmiczna...
Dodano: 23.04.2014 20:38    Przez: ~zbędność komentarz ...
Kulturalnie trzeba ostrzec właścicieli sklepu, żeby mogli przygotować się na kontrolę.....
Dodano: 24.04.2014 07:00    Przez: ~Motomaniak
W przestrzeganiu prawa, w misji sprawdzania obowiązku prawego zachowania - nie obowiązuje kultura... Jeśli prawo przestrzegane to i kultura obecna... SPOKOJNIE(!)...
Dodano: 24.04.2014 07:19    Przez: ~prawo a kultura...
Podzielam/podzielamy celność poglądu! TAK właśnie, nie inaczej! Najpierw niechaj stanowi prawo, to i wymogi kultury zostaną zachowane. Ale czy w tym kraju? A jakim kraju /dobre pytanie/ - to pewien ministerek tak całkiem niedawno nazwał - dzikim... Nazwał, i bezkarnie. Cóż/?/ - przestał bywać ministerkiem, ale to żadna strata po "byciu" ministerkiem...
Dodano: 24.04.2014 22:32    Przez: ~dalej...
Sklep jest niemal pod nosem siedziby SLD i kościoła. Jedni i drudzy mają blisko na zakupy.Co na to Prezydent Nowicki?
Dodano: 23.04.2014 20:51    Przez: ~Paradoks
też chodzi
Dodano: 23.04.2014 21:21    Przez: ~spacerek
Paradoksem było to że u osoby tworzącej prawo firma sprzedawała truciznę w najlepsze, a on po za wypowiedzeniem umowy i stratą zysków nie zrobił nic więcej.
Dodano: 23.04.2014 23:02    Przez: ~to jest PARADOKS
Uwaga, siostry boromeuszki dotarły już do watykanu i rzymu. Oj będzie się tam działo, chyba że są polkami jak te z zabrza i sąd(jeżeli ten kraj ma jeszcze jakiś wymiar niesprawiedliwości) dojdzie do wniosku że maltretowanie smarkaczy to jest to o co walczyła ta obecna sitwa rządząca. Klerykalizm zalewający ten kraik i urzędy powoduje, że państwo(jeżeli to, to jest jeszcze państwem) nie angażuje się w kontrolę watykanistów i instytucji przez nie kontrolowanych. I mamy to co mamy.
Dodano: 23.04.2014 20:53    Przez: ~Krewa
ty masz nierówno pod sufitem to nawet dziecko wie
Dodano: 24.04.2014 06:59    Przez: ~ wera i hera
Znowu ten palikociarz cos knuje? Niech lepij na randkie z Grodzka sie uda haha
Dodano: 23.04.2014 21:00    Przez: ~won
Jak tam egzaminy wczorajsze, gimbusie?
Dodano: 24.04.2014 10:31    Przez: ~belfer
1 z 3
123>>