Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19452) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Dopalacze na celowniku

Dodano: 23.04.2014 19:43
Źródło: LM.pl

Już nie w lokalu należącym do posła, a na konińskiej starówce. Sklep z dopalaczami tym razem otworzył się nieopodal siedziby Sanepidu.

Z pozoru wygląda niewinnie. Oklejony napisami „upominki” i sugerujący asortyment w postaci artykułów za 2 i 5 zł nie wzbudza zainteresowania przechodniów. Na to nabierają się też wynajmujący pomieszczenia. Jednym z nich był poseł Jacek Kwiatkowski. Parlamentarzysta, kiedy zorientował się że w jego lokalu sprzedawane są dopalacze, natychmiast wypowiedział umowę. Trzymiesięczny okres wypowiedzenia mija w kwietniu i już wiadomo, że sklep przeniósł się do starej części miasta. Na dodatek dopalacze otworzyły się prawie" pod nosem" Sanepidu.  

Inspektorzy Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej wspólnie z policją zamierzają niebawem skontrolować sklep. Podczas podobnej kontroli w punkcie na Zatorzu, zabezpieczono 99 produktów. Badania potwierdziły, że były to dopalacze znajdujące się na liście substancji zakazanych i groźnych dla zdrowia oraz życia. 

  • Dopalacze na celowniku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dopalacze,   sklep z dopalaczami,   Sanepid Konin,   upominki

POPULARNE KOMENTARZE

Jak to dobrze ze są takie portale jak ten. Nie wiedziałem że tam jest taki sklep. Dziękuję za informacje. W takim razie muszę jutro tam wjechać na zakupy. Powinni wam coś "dopalić" w zamian za darmową reklamę. Jeszcze raz dziękuje za info. Pozdrawiam
Dodano: 23.04.2014 19:59    Przez: ~Typowy Koninianin
"Na dodatek dopalacze otworzyły się prawie pod nosem Sanepidu. Inspektorzy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wspólnie z policją zamierzają niebawem skontrolować sklep." - GRATULOWAĆ SZYBKOŚCI REAKCJI... Jest dobrze- prędkość wręcz kosmiczna...
Dodano: 23.04.2014 20:38    Przez: ~zbędność komentarz ...
zalegalizujce trawe zdecydowanie mniej szkodzi ludziom niz to świnstwo
Dodano: 23.04.2014 19:55    Przez: ~tehace
marihuana i inne narkotyki są złe pisze o tym samo WHO nikt nie zaleca ich palenia zażywania nikt nie powie że mają właściwości lecznicze niektor substancje znajdują zastosowanie w medycynie ale jako ściśle wyselekcjonowane składniki podawane pod ścisłą kontrola lekarza. Cały świat walczy z narkotykami cały świat o tym wie. Handlujący zarabiają na młodych a coraz częściej i dzieciach zarabiają na Głupich dorosłych palących lub przyswajających. Nikt mi nie powie że narkotyki są dobre a ludzie je palący są mądrzy bo nie są narkotyki alkohol są złem i należy z tym walczyć tak samo jak z osobami propagującymi ich zalety zdrowotne! Nie ma definicji promującej jakiekolwiek narkotyki jako zdrowie! uzależniają fizycznie psychicznie wyniszczają nie tylko człowieka który je bierze ale i całe rodziny. Nie ma tu znaczenia polityka czy religii to bez znaczenia! Swoja drogą dane mówia same za siebie w Koninie nie kupisz czystych narkotyków a picie w ...
Dodano: 23.04.2014 21:52    Przez: ~oli
Sklep jest niemal pod nosem siedziby SLD i kościoła. Jedni i drudzy mają blisko na zakupy.Co na to Prezydent Nowicki?
Dodano: 23.04.2014 20:51    Przez: ~Paradoks

KOMENTARZE

zalegalizujce trawe zdecydowanie mniej szkodzi ludziom niz to świnstwo
Dodano: 23.04.2014 19:55    Przez: ~tehace
avatar Popatrzcie, jeżeli baba ze wsi chce sprzedać parę sztuk jaj, czy dziadziuś działkowiec pęczek tulipanów czy pietruszki , natychmiast pojawia się SM i najczęściej kończy się mandatem kilkakrotnie większym a niżeli jest watr towar którym próbują handlować. A tu handlarze śmierci , są bezkarni , nawet poseł z ruchu dewiantów i zboczeńców udostępniał im swoje biuro by mogli ten proceder uprawiać i pewnie ten proceder by trwał do tej pory gdyby nie lokalne media.Nikt mi nie powie iż ktoś kto nie ma ochrony lokalnych polityków, skorumpowanej policji i zdegenerowanego wymiaru sprawiedliwości może bezkarnie taki proceder uprawiać.Skoro nawet przysłowiowej pietruszki czy kwiatka bez stosownych pozwoleń i opłat sprzedać nie można. Dobrze iż lokalne media przy całym do nich krytycznym stosunku jako tako zadziałały .
Dodano: 23.04.2014 21:22    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki dobrze prawi. Właśnie tak to wygląda w dzikim kraju.
Dodano: 24.04.2014 01:43    Przez: ~prawy
Dobrze prawi. Dać mu wódki.
Dodano: 24.04.2014 08:00    Przez: ~PS
No teraz już się nie będę pytał o trupią czaszkę w awatarze. Teraz podoba mi się u Pana to godło Polski z lat 1919- 1927 z krzyżem w koronie nawiązujące do godła Stanisława Poniatowskiego.Stop FASZYZM.
Dodano: 24.04.2014 10:27    Przez: ~Pytajnik
...niech Pan przestanie wypowiadać się publicznie na różnych forach internetowych, czasami jak czytam takie ... (nie będę używał wulgaryzmów) to niedobrze mi się robi i zapewne innym internautom... Poza tym to "wgrywając" godło w swój awatar, szkoda gadać... Godło ma swoje miejsce "Panie lokalny patrioto" !!!
Dodano: 24.04.2014 13:04    Przez: ~Panie Kobrzycki...
Lepsze godło niż symbol SS. Przynajmniej to Polski symbol
Dodano: 24.04.2014 14:21    Przez: ~Hej
Jak to dobrze ze są takie portale jak ten. Nie wiedziałem że tam jest taki sklep. Dziękuję za informacje. W takim razie muszę jutro tam wjechać na zakupy. Powinni wam coś "dopalić" w zamian za darmową reklamę. Jeszcze raz dziękuje za info. Pozdrawiam
Dodano: 23.04.2014 19:59    Przez: ~Typowy Koninianin
jedz i się upal a potem powieś po tym czymś.I nie nazywajcie tego marihuaną.
Dodano: 24.04.2014 08:31    Przez: ~hoih
Czy kościół w polsce też można zaliczyć do dopalaczy.Jak taki kobrzycki idzie na mszę to później wypisuje, co wypisuje. Może niech policja z sanepidem przesłucha mszę i nie potwierdzi tego-albo potwierdzi. Ta konińska młodzież jest chyba mało gramotna, zamiast sztachać się kanonizacją jp2-to oni zaciągają się byle czym. Wstyd!
Dodano: 23.04.2014 20:06    Przez: ~Krewa
nie no jeszcze chyba nikt sie tak bezczelnie nie śmiał w twarz policji ;)
Dodano: 23.04.2014 20:10    Przez: ~;)
W biurze posła to chyba nie było sklepu z dopalaczami... konińskie dziennikarstwo...
Dodano: 23.04.2014 20:15    Przez: ~kot
wypad z tym scierwem baby
Dodano: 23.04.2014 20:26    Przez: adam3214
"Na dodatek dopalacze otworzyły się prawie pod nosem Sanepidu. Inspektorzy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wspólnie z policją zamierzają niebawem skontrolować sklep." - GRATULOWAĆ SZYBKOŚCI REAKCJI... Jest dobrze- prędkość wręcz kosmiczna...
Dodano: 23.04.2014 20:38    Przez: ~zbędność komentarz ...
Kulturalnie trzeba ostrzec właścicieli sklepu, żeby mogli przygotować się na kontrolę.....
Dodano: 24.04.2014 07:00    Przez: ~Motomaniak
W przestrzeganiu prawa, w misji sprawdzania obowiązku prawego zachowania - nie obowiązuje kultura... Jeśli prawo przestrzegane to i kultura obecna... SPOKOJNIE(!)...
Dodano: 24.04.2014 07:19    Przez: ~prawo a kultura...
Podzielam/podzielamy celność poglądu! TAK właśnie, nie inaczej! Najpierw niechaj stanowi prawo, to i wymogi kultury zostaną zachowane. Ale czy w tym kraju? A jakim kraju /dobre pytanie/ - to pewien ministerek tak całkiem niedawno nazwał - dzikim... Nazwał, i bezkarnie. Cóż/?/ - przestał bywać ministerkiem, ale to żadna strata po "byciu" ministerkiem...
Dodano: 24.04.2014 22:32    Przez: ~dalej...
Sklep jest niemal pod nosem siedziby SLD i kościoła. Jedni i drudzy mają blisko na zakupy.Co na to Prezydent Nowicki?
Dodano: 23.04.2014 20:51    Przez: ~Paradoks
też chodzi
Dodano: 23.04.2014 21:21    Przez: ~spacerek
Paradoksem było to że u osoby tworzącej prawo firma sprzedawała truciznę w najlepsze, a on po za wypowiedzeniem umowy i stratą zysków nie zrobił nic więcej.
Dodano: 23.04.2014 23:02    Przez: ~to jest PARADOKS
Uwaga, siostry boromeuszki dotarły już do watykanu i rzymu. Oj będzie się tam działo, chyba że są polkami jak te z zabrza i sąd(jeżeli ten kraj ma jeszcze jakiś wymiar niesprawiedliwości) dojdzie do wniosku że maltretowanie smarkaczy to jest to o co walczyła ta obecna sitwa rządząca. Klerykalizm zalewający ten kraik i urzędy powoduje, że państwo(jeżeli to, to jest jeszcze państwem) nie angażuje się w kontrolę watykanistów i instytucji przez nie kontrolowanych. I mamy to co mamy.
Dodano: 23.04.2014 20:53    Przez: ~Krewa
ty masz nierówno pod sufitem to nawet dziecko wie
Dodano: 24.04.2014 06:59    Przez: ~ wera i hera
Znowu ten palikociarz cos knuje? Niech lepij na randkie z Grodzka sie uda haha
Dodano: 23.04.2014 21:00    Przez: ~won
Jak tam egzaminy wczorajsze, gimbusie?
Dodano: 24.04.2014 10:31    Przez: ~belfer
1 z 3
123>>