Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościJak nie na księżyc to do chmur. Premierowy singiel Laury Bączkiewicz

Jak nie na księżyc to do chmur. Premierowy singiel Laury Bączkiewicz

Dodano: , Żródło: LM.pl
Jak nie na księżyc to do chmur. Premierowy singiel Laury Bączkiewicz
muzyka

Niespełna rok po Eurowizji Junior w Armenii, Laura Bączkiewicz wydaje pierwszy singiel. Dzisiaj premiera utworu „Do chmur”.

Talent wokalny 12-letniej Laury jest znany większości koninian. Podopieczna Studia Piosenki Estradowej „Hit” zyskała rozgłos dzięki udziałowi w „The Voice Kids”, gdzie doszła do finału. Jej muzyczna podróż nabrała tempa po zwycięstwie w programie „Szansa na Sukces”, co otworzyło jej drogę do reprezentowania Polski na Junior Eurovision Song Contest 2022. Tam nastolatka z Konina zaprezentowała specjalnie dla niej skomponowany utwór „To The Moon”. Teraz przyszedł czas na premierę nowego singla „Do chmur”.

– Utwór został napisany, aby podkreślić, że udział Laury w Eurowizji Junior to dopiero początek jej muzycznej drogi. Minęło już 12 miesięcy od jej nominacji jako reprezentantki Polski, a ona nadal rozwija swój talent, koncertuje i realizuje się jako młoda wokalistka oraz aktorka dubbingowa. Piosenka ta, emanująca charyzmą i optymizmem Laury, symbolizuje jej nieustające dążenie do spełniania marzeń – podkreśla Mariusz Urbaniak, menadżer i trener wokalny Laury Bączkiewicz.

Słowa do piosenki napisała Monika Mimi Wydrzyńska, która wspólnie z Andrzejem Jaworskim zajęła się też muzyką. Teledysk został przygotowany przez Celleron Pro Filmowanie i Macieja Piwowarczyka.

Jak nie na księżyc to do chmur. Premierowy singiel Laury Bączkiewicz
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole