Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKonin Cup rozstrzygnięty! Jedenaście medali dla reprezentantów naszego regionu

Konin Cup rozstrzygnięty! Jedenaście medali dla reprezentantów naszego regionu

Dodano: , Żródło: LM.pl
Konin Cup rozstrzygnięty! Jedenaście medali dla reprezentantów naszego regionu
Jeździectwo

W niedzielę rozstrzygnięte zostały 16. Zawody Jeździeckie Konin Cup. Puchar Prezydenta Konina powędrował do Vanessy Kołowskiej i konia Dalii z KJ Wiecanowo. Jedenastokrotnie reprezentanci naszego regionu stawali na podiach w różnych konkursach.

Dwudniowa rywalizacja w Konin Cup zwieńczona została w niedzielę, kiedy rozegrano konkursy, w których nagrodami były puchary fundowane przez prezydenta Konina, starostę konińskiego i dyrektor MOSiR. Żadna z tych nagród nie została w naszym regionie – dwukrotnie wygrywali reprezentanci KJ Wiecanowo: Vanessa Kozłowska na koniu Dalia oraz Marta Nowakowska na koniu Quidam S Quando. Jeden puchar wywalczony został przez Dominikę Zieniewicz na koniu Einstein (KJ Wiki).

Co nie znaczy, że zawodnicy z Wschodniej Wielkopolski w ogóle nie pojawiali się na podiach. Pojawiali się i to aż jedenastokrotnie. Po najwyższy laur w konkursie T-mini LL dokładności (wys. 50 – 60 cm) w ramach zawodów towarzyskich sięgnęły razem Zofia Ławniczak na koniu Jaśmin (UKS Trójka) i Antonina Wojtczak na koniu Zafira (UKS Trójka). Zawodnicy ze Starego Miasta zdobyli jeszcze sześć innych medali. Antonina Wojtczak i Zafira były jeszcze drugie w konkursie T-LL z trafieniem w normę czasu. W tym samym konkursie trzecie miejsce zajęła Dorota Klabisch na koniu Nucento.

Malina Dymalska na koniu Ashka wywalczyła drugie miejsce w konkursie T-L zwykłym. Trzecia w konkursie R-L zwykłym była Michalina Dobrzyńska na koniu Orlando. W zmaganiach o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie drugie miejsce zajęła Maria Juszczak na koniu Jankes. Trzecia w konkursie o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego była natomiast Michalina Dobrzyńska na koniu Orlando.

Dwa podia przypadły w udziale zawodniczce KJ Zagórów. Daria Kalenik dwukrotnie była druga: w konkursie R-L zwykłym oraz w konkursie o Puchar Prezydenta Miasta Konina. Ponadto drugie miejsce w konkursie T-mini LL dokładności wywalczyła Helena Michalak na koniu Wincenty z KJ Jolly Jumper.

Zwycięzcy 16. Konin Cup:

Zawody towarzyskie:

T-mini LL dokładności (wys. 50 – 60 cm): Zofia Ławniczak na koniu Jaśmin (UKS Trójka), Olga Juszczak na koniu Caviari V, Antonina Wojtczak na koniu Zafira (UKS Trójka)
T-LL z trafieniem w normę czasu (wys. 80 – 90 cm): Zuzanna Trojanowicz na koniu Rum
T-L zwykły: Dawid Król na koniu Pegaz (JUKS Czekan)
T-mini LL dokładności (wys. 50 – 60 cm): Natalia Wrzesińska na koniu Cash JM
T-LL z trafieniem w normę czasu (wys. 80 – 90 cm): Magdalena Kubiak na koniu Congo AK (KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.)
T-L zwykły: Magdalena Kubiak na koniu Congo AK (KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.)

Ladies Cup: Maria Kulik na koniu Cetynian (Atrium Swarzędz)

Zawody regionalne:

R-L zwykły: Maria Kulik na koniu Cetynian (Atrium Swarzędz)
R-P dwufazowy: Dominika Zieniewicz na koniu Einstein (KS Wiki)
R-N zwykły z rozgrywką: Maria Darul na koniu Convertus
R-L zwykły o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie: Marta Nowakowska na koniu Quidam S Quando (KJ Wiecanowo)
R-P dwufazowy o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego: Dominika Zieniewicz na koniu Einstein (KJ Wiki)
R-N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Prezydenta Miasta Konina: Vanessa Kozłowska na koniu Dalia (KJ Wiecanowo)

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole