Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPiosenka turkowianki w nowym filmie „Akademia Pana Kleksa”!

Piosenka turkowianki w nowym filmie „Akademia Pana Kleksa”!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Piosenka turkowianki w nowym filmie „Akademia Pana Kleksa”!
Turek

fot. profil FB Pauli Biskup

„Zapomniana bajka” to jeden z utworów, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej nowego filmu „Akademia Pana Kleksa”. Jego autorką i wykonawczynią jest piosenkarka z Turku – Paula Biskup.

W styczniu tego roku będzie miała miejsce premiera filmu „Akademia Pana Kleksa”. To uwspółcześniona wersja bajki Jana Brzechwy. Jej pierwsza adaptacja z lat 80. stała się kultowym filmem, będąc ważną częścią dzieciństwa i młodości wielu osób. Stąd spore zainteresowanie i duże oczekiwania wobec dzieła przygotowywanego przez Macieja Kawulskiego.

Wiemy już, że w filmie będzie lokalny akcent. 1 grudnia miała miejsce premiera oficjalnej ścieżki dźwiękowej nowej „Akademii Pana Kleksa”. Autorką i wykonawczynią jednej z piosenek jest Paula Biskup. Artystka z Turku na potrzeby filmu stworzyła utwór „Zapomniana bajka”. – Dawno, dawno temu, ktoś odłożył mnie na półkę i już nie sięgnął po mnie nigdy więcej – tak zaczyna się piosenka napisana i wykonywana przez turkowiankę.

Bardzo, bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w tym projekcie – napisała na swoim profilu FB Paula Biskup przy okazji premiery ścieżki dźwiękowej. Jej piosenka jest jedną z dwudziestu, które się na niej znalazły. Oprócz artystki z Turku są na niej m.in. bryska, sanah, Marissa, czy Anna Karwan.

Paula Biskup to finalistka „Mam Talent” z zeszłego roku. Miesiąc temu wydała swój debiutancki minialbum „Fatalna Dziewczyna”.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole