Skocz do zawartości
LM.plWiadomościPomoc z zadłużeniem? Rozwiązaniem może być pilna pożyczka na dzisiaj!

Pomoc z zadłużeniem? Rozwiązaniem może być pilna pożyczka na dzisiaj!

Materiał promocyjny

Dodano:
Pomoc z zadłużeniem? Rozwiązaniem może być pilna pożyczka na dzisiaj!
materiał promocyjny

Losowe wydatki mogą pojawić się nawet w najbardziej niedogodnym momencie. Nagła awaria samochodu? Pilna wizyta u lekarza? Dodatkowy przypływ gotówki w sytuacjach pierwszej potrzeby może okazać się ratunkiem dla wielu osób. Z pomocą przychodzą firmy pozabankowe, stające się coraz większą konkurencją dla tradycyjnych instytucji finansowych. Oferują one zastrzyk gotówki w formie pilnej pożyczki na dzisiaj – na jasnych zasadach, bez czasochłonnego procesu dopełniania formalności.

Pilna pożyczka na dzisiaj alternatywą dla kredytu w banku

Za przewagą instytucji pozabankowych odpowiada znacznie mniej restrykcyjna ocena zdolności kredytowych wnioskodawcy. Tego typu podmioty oferują pomoc finansową bez konieczności wychodzenia z domu. Formularze pilnej pożyczki na dzisiaj dostępne są na stronach internetowych firm pozabankowych całą dobę, 7 dni w tygodniu. W momencie przesłania kwestionariusza w godzinach pracy konsultantów, zgłoszenie rozpatrzone zostanie nawet w przeciągu 60 minut.

Zawarcie umowy ogranicza się do wypełnienia elektronicznego formularza i krótkiej rozmowy z konsultantem. Poza podstawowymi danymi kontaktowymi należy podać oczekiwaną kwotę pożyczki, preferowaną ilość rat oraz dochód miesięczny netto. Dokumenty, jakie potrzebne są do uzyskania pożyczki zależą od indywidualnej sytuacji wnioskodawcy – ze szczegółami zapoznać można się na stronie internetowej konkretnej instytucji. Najczęściej jest to jednak skan dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający dochód klienta. Firmy oferujące pilne pożyczki na dzisiaj akceptują zróżnicowane źródła dochodu, często stając się wsparciem dla osób, które otrzymały odmowę uzyskania kredytu w tradycyjnych instytucjach bankowych. Jeszcze tego samego dnia, po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej klienta, następuje napływ środków na konto bankowe.

Szybka pożyczka online rozwiązaniem na nagłe wydatki

W przypadku wyboru pilnej pożyczki na dzisiaj wysokość uzyskanej kwoty wahać może się od 500 do nawet 10 tysięcy złotych. Długość okresu kredytowania dobierana jest pod indywidualne potrzeby klienta, dając tym samym możliwość wygodnej, nieobciążającej spłaty ratalnej, będącej zaledwie procentem pobranej kwoty. Czas zwrotu środków również pozostaje całkowicie elastyczny – firmy pozabankowe oferują aż kilkudziesięciomiesięczny okres spłaty pożyczonej gotówki. Tak niskie raty sprawią, że budżet kredytobiorcy nie odczuje regularnie pobieranych kwot.

Do kogo skierowane są pilne pożyczki na dzisiaj?

Z usług firm pozabankowych skorzystać może każda osoba, która znalazła się w nagłej potrzebie sięgnięcia po dodatkową gotówkę. W przeciwieństwie do banków, instytucje pożyczkowe maksymalnie ograniczają niezbędne do uzyskania kredytu formalności. Pilna pożyczka na dzisiaj taktofinanse.pl/pozyczki/pozyczka-na-dzisiaj skierowana jest do osób fizycznych w wieku między 21 a 75 lat, posiadających pełną zdolność do czynności prawnej. Warunkiem złożenia wniosku jest posiadanie minimalnego dochodu w kwocie 500 złotych i brak negatywnych wpisów w historii kredytowej.

Poznaj idealne rozwiązanie na nieplanowane wydatki

Prosta i szybka procedura starania się o dodatkową gotówkę to jedno z wielu udogodnień, jakie przynosi wybór instytucji pozabankowych. Jedną z firm pożyczkowych, na usługi której internauci decydują się najchętniej, jest TAKTO Finanse, która umożliwia zasilenie domowego budżetu o pilną pożyczkę na dzisiaj bez zbędnych formalności. Warto zaufać wiarygodnej instytucji, od lat świadczącej usługi finansowe na najwyższym poziomie. Sprawdź kalkulator ratalny na stronie TAKTO Finanse lub bezpośrednio skontaktuj się z konsultantem, aby uzyskać najdogodniejszą dla siebie opcję ratalną.

Źródło: taktofinanse.pl

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole