Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Konińska policja odnotowała próby oszustw telefonicznych. 

LM.plWiadomościRozboje, wymuszenia, handel narkotykami. Policja zatrzymała czterech mężczyzn

Rozboje, wymuszenia, handel narkotykami. Policja zatrzymała czterech mężczyzn

Dodano: , Żródło: LM.pl
Rozboje, wymuszenia, handel narkotykami. Policja zatrzymała czterech mężczyzn
Powiat turecki

1,6 kg środków odurzających i niebezpieczne przedmioty zabezpieczyli policjanci u czterech mężczyzn z powiatu tureckiego. Zatrzymani podejrzewani są o rozboje, wymuszenia rozbójnicze i handel narkotykami w znacznych ilościach.

Zatrzymania na terenie powiatu tureckiego dokonali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu i Komendy Powiatowej Policji w Turku. Dwóch mężczyzn: 44-latek i 35-latek trafili do aresztu na trzy miesiące, a wobec 32-latka i 21-latka zastosowano dozór policyjny.

Mężczyźni usłyszeli piętnaście zarzutów związanych z rozbojami, wymuszeniami rozbójniczymi oraz handlem narkotykowym w znacznych ilościach. W toku przeszukań policjanci zabezpieczyli ponad 1,6 kg środków odurzających, które będą przedmiotem dalszych badań. Funkcjonariusze znaleźli także niebezpieczne przedmioty, które mogły posłużyć do popełnienia przestępstw.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Turku. Za popełnione przestępstwa mężczyznom grozi do dwunastu lat pozbawienia wolności.

źródło / fot. turek.policja.gov.pl

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole