Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościStrefa chwały dla Filipa! "Maksymalni" pomagają 3-latkowi

Strefa chwały dla Filipa! "Maksymalni" pomagają 3-latkowi

Dodano:
Strefa chwały dla Filipa! "Maksymalni" pomagają 3-latkowi
akcja charytatywna

Filip Wejman boryka się z poważną wadą serca. Konieczna jest operacja w Genewie. Trwa zbiórka potrzebnej kwoty. W pomoc chłopcu włączył się zespół „Maksymalni”.

W najbliższy czwartek, 23 czerwca o godz. 19:30 w kościele św. M. Kolbe w Koninie odbędzie się „Strefa chwały”. Podczas uwielbienia przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na leczenie 3-letniego Filipa. Chłopiec urodził się z wadą serca – stenozą aortalną i znaczną niedomykalnością zastawki mitralnej. Konieczne były operacje. Podczas trzeciej z nich ujawniły się kolejne nieprawidłowości – zespół Shone’a. Kolejne diagnozy potwierdziły arytmię, zaburzenia neurologiczne i okulistyczne. Szansą dla Filipa jest operacja w Genewie, ale jej koszt przekracza milion złotych.

Na platformie siepomaga.pl (link TUTAJ) trwa zbiórka na leczenie 3-latka. W mediach społecznościowych prowadzone są licytacje (link TUTAJ). Teraz do pomocy w zbiórce potrzebnej kwoty ruszyli „Maksymalni”.  

- Filip urodził się z niezwykle poważną wadą serca. I choć we wrześniu będzie świętować 4 urodziny - w swoim krótkim życiu wycierpiał już więcej, niż niejeden dorosły... Dziś, gdy patrzymy w jego smutne i pełne strachu oczy, wiemy, że musimy zrobić wszystko, aby mu pomóc! – informują organizatorzy akcji.

Więcej informacji o Filipie można znaleźć na stronie fundacji „Serce dziecka” (link TUTAJ), a jego losy śledzić na profilu Filip Wejman (link TUTAJ).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole