Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościTrzecia edycja Guitar Days Festival w Kramsku. Trwają zapisy!

Trzecia edycja Guitar Days Festival w Kramsku. Trwają zapisy!

Dodano:
Trzecia edycja Guitar Days Festival w Kramsku. Trwają zapisy!
muzyka

fot. GOK Kramsk

Do 5 maja trwają zapisy zespołów amatorskich i profesjonalnych, które chciałyby wystąpić podczas Guitar Days Festival w Kramsku. Nadal można też dołączyć do grup warsztatowych, w których wykłady poprowadzi Artur Lesicki.

Tegoroczna, trzecia edycja Guitar Days Festival odbędzie się w 25 i 26 maja. Ważną częścią festiwalu są warsztaty w nowej odsłonie - Guitar Meeting.

– Do uczestnictwa namawiam wszystkich gitarzystów, którzy chcą znacząco poprawić swoją muzyczną świadomość oraz uzyskać skuteczne narzędzia metodyczne do dalszego rozwoju. Intensywne, kilkugodzinne gitarowe szkolenie prowadzone będzie w formie wykładów w małej grupie uczestników – zachęca Artur Lesicki.

Spotkania podzielone są na: masterclass oraz grupę początkującą. Będą to wykłady, ale też warsztaty lutnicze z Szymonem Kowalskim SKG Custom Guitars.

– Pokażemy wam, czego zawodowy instrumentalista oczekuje po wizycie u lutnika, jak powinien instrument być użytkowany oraz przygotowany do gry. Nauczycie się co można zrobić samemu i jakich działań lepiej unikać. Sprawdzimy także Wasze instrumenty i spróbujemy odpowiedzieć na odwieczne pytanie: co jest ważniejsze – droga gitara czy świadomy, kompetentny muzyk... – mówi Artur Lesicki.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku zachęca do jak najszybszego zgłaszania się. Jeszcze do 5 maja chętne zespoły muzyczne mogą przesyłać swoje utwory i kartę zgłoszeniową na adres: gokramsk@gokramsk.pl. A 26 maja w kramskim amfiteatrze zaprezentuje się dziesięć zespołów, których wysłuchają jurorzy i publiczność. Na finał wystąpi znany z The Voice of Poland, Łukasz Łyczkowski &5rano.

Wszystkie szczegóły dotyczące festiwalu, regulamin i karty zgłoszeniowe, można znaleźć na Facebooku Guitar Days Festival.

To będzie już trzecia edycja Guitar Days Festival w Kramsku!
To będzie już trzecia edycja Guitar Days Festival w Kramsku!
To będzie już trzecia edycja Guitar Days Festival w Kramsku!
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole