Wyjechali na praktyki zawodowe na Maltę. Erasmus+ w „Budowlance”

fot. ZSBiKZ
Dwunastu uczniów Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego przebywa obecnie na wyjeździe na Malcie w ramach programu Erasmus+. To kolejny tego typu projekt realizowany w „Budowlance”.
Na Maltę dwunastoosobowa grupa uczniów z profilów: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk wyjechała tydzień temu. Łącznie zagranicą spędzą trzy tygodnie w ramach programu Erasmus+.
Uczniowie na wyjeździe realizują praktyki zawodowe, ale mają również czas na wycieczki i zwiedzanie Malty. – Uczniowie z entuzjazmem realizują powierzone im zadania, poznają specyfikę pracy w międzynarodowym środowisku i z powodzeniem doskonalą swoje umiejętności – przekonują opiekunowie grupy.
To kolejny tego typu wyjazd organizowany w „Budowlance”. Program Erasmus+ jest w szkole realizowany już od czternastu lat. W przeszłości uczniowie ZSBiKZ wyjeżdżali już do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Hiszpanii.
Wybierz niezawodny samochód spośród niemal 1000 ogłoszeń – szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie!



