Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZaadoptuj psiaka. Poznaj bliżej bohaterów naszej akcji!

Zaadoptuj psiaka. Poznaj bliżej bohaterów naszej akcji!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Zaadoptuj psiaka. Poznaj bliżej bohaterów naszej akcji!
schronisko dla zwierząt

Kiper, Snoopy, Luis, Kapitan, Gryzak, Abel i Dubler. To ostatni bohaterowie akcji portalu LM.pl i konińskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. – Może któryś z psów trafi do Państwa serca – mówi Marzena Giantsios, kierowniczka placówki przy ul. Gajowej.

Każdy z nich jest inny, ale wszyscy pragną tego samego – mieć swojego człowieka i ciepły kąt na starość. W akcji „Zaadoptuj psiaka” pokazujemy psy, które najdłużej są w schronisku, najbardziej potrzebują domu i niestety mają najmniejsze szanse na adopcję. Do kampanii, która wystartowała po nowym roku wybraliśmy kilkunastu czworonożnych bohaterów. Dziesięcioro z nich już Wam przybliżyliśmy w poprzednich filmach. Teraz prezentujemy ostatnich siedmiu, wśród których znaleźli się: przesympatyczny Kiper, ciekawie zbudowany Abel, nieufny Snoopy, charakterny Luis, stróżujący Dubler, potrzebujący spokoju Gryzak i Kapitan.

Poznajcie psie historie, a może któraś szczególnie Was poruszy. Pamiętajcie, że zawsze możecie pojechać do schroniska i wybrać się na spacer z podopiecznymi. To pozwoli Wam lepiej ich poznać, a może poczujecie, że chcecie dam im dom na ostatnie lata ich życia.

 

Wideo: Adam Jaroński

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole