Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZnicze dla bliskich zmarłych– eleganckie modele z personalizacją

Znicze dla bliskich zmarłych– eleganckie modele z personalizacją

Materiał promocyjny

Dodano:
Znicze dla bliskich zmarłych– eleganckie modele z personalizacją
materiał promocyjny

Odwiedzając groby zmarłych z naszych rodzin, bliskich i dalszych krewnych oraz przyjaciół, chcemy podarować im coś, co najlepiej ozdobi ich nagrobki. Jeśli poszukujesz odpowiednich zniczy i lampionów, zobacz, gdzie kupisz najpiękniejsze w najlepszej cenie.

Znicz z personalizacją – dedykowane na każdą okoliczność

Święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia, a także Dzień Matki lub Dzień Babci i Dziadka są czasem refleksji, kiedy wspominamy zmarłych z naszych rodzin i kręgu przyjaciół. Podczas tych wydarzeń spotykamy się z bliskimi i wspominamy wspólne chwile, pielęgnując pamięć o osobach, których nie ma już z nami.

Wizyta na cmenatrzu u babci lub dziadka, mamy lub taty czy siostry lub brata i zaświecenie symbolicznego światełka to symbol nadziei i wieczności. Zapalony znicz na grobie może być przypomnieniem o wieczności. Na polskich cmentarzach przy okazji różnych świąt pojawia się coraz więcej tematycznych zniczy. Poszczególne znicze w odświętnym charakterze są jak osobiste podarunki, które dajemy osobie najbliższej z danej okazji.

Producenci zniczy konkurują ze sobą o nowe rozwiązania i każda nowość budzi zainteresowanie. Jednak największą popularnością cieszą się znicze standardowe i uniwersalne, ale z nutą osobistego wyrazu w postaci krótkiego podpisu lub cytatu. Piękne znicze i ozdoby na grób kupisz na przykład na Wspomnienie.net.

Na stonie internetowej znajdziesz wyjątkowe personalizowane znicze, lampiony LED i podstawki pod znicz. W zależności od upodobań w ofercie znajdziesz efektowny duży znicz lub mniejszą, ale wciąż bardzo ozdobną latarenkę. Wystarczy jedna taka ozdoba, aby miejsce spoczynku zmarłych nabrało osobistego charakteru.

Na jakie znicze warto zwrócić uwagę?

Moda praktycznie zmienia się z roku na rok. Na półkach sklepowych można zauważyć nowe, interesujące modele. Wszystkie te „dziwne” znicze oczywiście mają rzeszę zainteresowanych, jednak największą popularnością wciąż cieszą się klasyki. Piękne znicze o prostym kształcie i klasycznym designie zawsze idealnie ozdobią grób.

Klasyczne lampy i latarnie nadają się do nagrobków z litego kamienia i nagrobków z lastryka lub teksturowanego marmuru. Nie ma znaczenia, czy grób jest dużych rozmiarów. Podkreślenie mniejszego nagrobku personalizowanym zniczem lub gustowną podstawką pod znicz ze zdjęciem sprawi, że będzie on bardziej atrakcyjny.

Znicze dla bliskich – dlaczego warto je personalizować

Producenci standardowych zniczy tworzą uniwersalne modele dla absolutnie podstawowej grupy naszych najbliższych krewnych: kochanych rodziców i dziadków. A co w sytuacji, gdy potrzebujemy lampionu, aby uczcić pamięć brata, siostry, przyjaciela lub dziecka? W zależności od naszych potrzeb sklep Wspomnienie.net oferuje znicze i podstawki, które można dowolnie spersonalizować. Personalizacja znicza pozwala uczcić pamięć bliskiej osoby w wyjątkowy sposób, dodając do niego datę, symbol, cytat czy zdjęcie.

Dzięki personalizacji zniczy możemy stworzyć unikatowy pomnik dla naszych bliskich, wyrażając pamięć o żonie, mężu, bracie lub przyjacielu. Żałobę po stracie ukochanej osoby doskoanle wyrazi osobisty tekst nadrukowany na metalowej podstwce, jak i subtelny grawer na małej latarence.

Spersonalizowana podstawka lub znicz stanowi wyjątkowy sposób na wyrażenie naszej miłości i tęsknoty za zmarłym, tworząc niezwykłą pamiątkę, która będzie trwać przez wiele lat.

Dekorowanie grobów – jak dobrać odpowiednie znicze i ozdoby?

Niektórzy wybierają standardowe znicze ze względu na swoją prostotę, inni wybierają coś bardziej pomysłowego, ponieważ chcą zwrócić uwagę na wybrany przez siebie wystrój.

Niezależnie od tego, czy jest to wybór zamierzony, czy po prostu konserwatywny, znicze minimalistyczne są zawsze dobrym wyborem. Na przykład biały znicz lub latarenka może być dobra do dekoracji grobu, ale odpowiedni będzie również nieco większych rozmiarów czrny lub srebrny znicz.

Zawsze lepiej jest unikać dodatkowych kolorów i zbyt fantazyjnych wzorów, ponieważ nie będą one dobrze pasować do wszystkich dekoracji.  Prostota zawsze zwycięża! Czarno-biały kolor głównych elementów można połączyć z kwiatami dowolnego koloru.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole