Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKoniński Dzień Muzyki. Zaśpiewa chór złożony z uczniów kilku szkół

Koniński Dzień Muzyki. Zaśpiewa chór złożony z uczniów kilku szkół

patronat medialny LM.pl

Dodano:
Koniński Dzień Muzyki. Zaśpiewa chór złożony z uczniów kilku szkół
wydarzenie

Wielki chór składający się z uczniów konińskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, zaśpiewa na boisku „Czwórki”. Koncert będzie podsumowaniem projektu Koniński Dzień Muzyki.

Organizatorem projektu jest Fundacja Barwy Kultury, a jego celem promowanie i rozwijanie talentów muzycznych młodzieży oraz integracja przez wspólną pasję do muzyki. Koncert poprzedziły warsztaty, w których wzięli udział młodzi artyście ze szkół: SP3, SP4, SP6, SP9, SP10, SP Towarzystwa Salezjańskiego, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, II Liceum Ogólnokształcącego i III Liceum Ogólnokształcącego w Koninie.

- Warsztaty muzyczne prowadzone przez doświadczonych trenerów pomagają uczestnikom rozwijać umiejętności wokalne, a także budować pewność siebie i umiejętność pracy zespołowej. Kulminacją tych działań jest koncert finałowy, który stanowi doskonałą okazję do publicznego występu i zaprezentowania swoich osiągnięć – podkreśla Mariusz Urbaniak z Fundacji Barw Kultury.

Wydarzenie zaplanowano na 13 czerwca, godz. 11:00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 4. Koncert uświetni występ MEZO. Wstęp wolny.

Koniński Dzień Muzyki. Zaśpiewa chór złożony z uczniów kilku szkół
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole