Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportCzas na wielki finał. Czy Mustang Konin zdobędzie mistrzostwo Polski?

Czas na wielki finał. Czy Mustang Konin zdobędzie mistrzostwo Polski?

Dodano:
Czas na wielki finał. Czy Mustang Konin zdobędzie mistrzostwo Polski?
I liga

W sobotę o godz. 15.00 w hali widowiskowo-sportowej w Golinie odbędzie się ostatni akcent ligi koszykówki na wózkach. Mustang Konin zmierzy się z mistrzem Polski z Kielc. Stawką meczu jest mistrzostwo Polski.

O złoto powalczy dobrze znany duet z województw wielkopolskiego i świętokrzyskiego. Tytułu bronią ci drudzy i do odrobienia mają 21 punktów straty z Suchedniowa, gdzie rozegrano pierwszą finałową batalię.

Będzie to już piąty z rzędu finał pomiędzy Mustangiem Konin, a Ortomedico Kielce. W tym sezonie koninianie wygrywają wszystko, co jest do wygrania. Ligowy bilans wynosi 10-0, do tego ekipa Dominika Moslera zdobyła puchar i Superpuchar Polski. A że po pierwszym meczu także ma sporą przewagę, to wszystko wskazuje na to, że po roku przerwy trofeum wróci do Konina.

Oczywiście trzeba szanować przeciwnika i mieć na uwadze, że w sporcie wszystko może się zdarzyć. Niemniej przy tak klasowych przeciwnikach trudno będzie o inne zakończenie niż wygrana zawodników znad Warty.

Spotkanie Mustang Konin – Ortomedico Kielce rozpocznie się o godz. 15.00 w hali przy ul. Wolności 20 A w Golinie i będzie można obejrzeć z niego transmisję z komentarzem na klubowym Facebook'u.

Grafika Mustang Konin

Czas na wielki finał. Czy Mustang Konin zdobędzie mistrzostwo Polski?
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole