Dzisiaj jest sobota 18 stycznia 2020, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20225) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To się po prostu opłaca! Porozumienie w sprawie zi ... (0)Samorządowcy z subregionu o konieczności dialogu w ... (0)

Konin. Bieg podczas WOŚP. Zapisanych jest już 225 zawodników!

Dodano: 10.01.2020 11:25
Źródło: LM.pl

Dziesiąty raz w Koninie odbędzie się Bieg ,,Policz się z cukrzycą". Z 300 miejsc dla biegaczy wolnych pozostało już tylko 75.

Dla biegaczy chętnych wesprzeć WOŚP przygotowanych zostało aż 300 numerów startowych. Zainteresowanie jest duże - na ten moment wolnych pozostało tylko 75 miejsc. Organizatorzy uczulają, że w samą niedzielę może już nie być możliwości zapisania się na imprezę.

Zgłaszać można się do Klubu Biegacza Aktywni Konin. Każdy chętny musi wpłacić 30 zł na konto stowarzyszenia (32 1090 1199 0000 0001 1725 9723 Klub Biegacza Aktywni Konin ul. Zofii Urbanowskiej 8, 62-500 Konin). W tytule należy podać imię i nazwisko z dopiskiem ,,WOŚP".

Trasa, podobnie jak w ostatnich latach, biec będzie wokół jeziorka na Zatorzu. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans dwóch kilometrów. - Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, specjalnie przygotowany na tę okazję - zapowiadają organizatorzy.

  • Konin. Bieg podczas WOŚP. Zapisanych jest już 210 zawodników!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP,   Bieg,   ,   Policz się z cukrzycą",   wolne miejsca,   bieg,   bieganie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.