LM.plSportNiespodzianki w Zaniemyślu i Strzałkowie. Wygrana Polonii Golina

Niespodzianki w Zaniemyślu i Strzałkowie. Wygrana Polonii Golina

V liga

Nie tak wyobrażali sobie weekend fani Górnika Konin i SMS-u Ślesin. Ci pierwsi przegrali z Kłosem Zaniemyśl, ci drudzy z Polaninem Strzałkowo. Za to Polonia Golina odprawiła z niczym Lechię 1922 Kostrzyn.

Wicelider tabeli przegrał z ligowym średniakiem 2:3. Goście nie wykorzystali rzutu karnego i kończyli mecz w dziewiątkę. Poległa także pierwsza drużyna w tabeli, czyli SMS Ślesin. Skicioki do przerwy prowadziły z Polaninem Strzałkowo, a potem gole strzelali już tylko gospodarze.

„Ciężary” miała także Polonia Golina. Wszystko rozstrzygnęło się w końcówce. Na gola niezawodnego Adama Iwińskiego bardzo szybko odpowiedziała Lechia. Na pięć minut przed upływem regulaminowego czasu gry bohaterem gospodarzy okazał się Jakub Ciesielski.

4:0 z Polonusem Kazimierz Biskupi wygrała Avia Kamionki, która w następnej kolejce na Podwalu zmierzy się z Górnikiem Konin. Jeżeli wygra Biało-niebieskim ciężko będzie dostać się nawet do baraży.

Dzięki takim wynikom ostatnie pięć kolejek sezonu zapowiada się niezwykle interesująco.

Kłos Zaniemyśl – Górnik Konin 3:2

Polanin Strzałkowo – SMS Ślesin 3:2

Polonia Golina – Lechia Kostrzyn 2:1 (dla Polonii 75' Adam Iwiński, 85' Jakub Ciesielski)

Avia Kamionki – Polonus Kazimierz Biskupi 4:0