Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCentrum komunikacyjno-handlowe na finiszu. Znamy datę otwarcia!

Centrum komunikacyjno-handlowe na finiszu. Znamy datę otwarcia!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Centrum komunikacyjno-handlowe na finiszu. Znamy datę otwarcia!
inwestycje

Za niewiele ponad miesiąc zostanie otwarte centrum komunikacyjno-handlowe, w którym znajduje się nowy dworzec kolejowy w Koninie. Trwają ostatnie prace przygotowawcze.

Krajobraz nowej części miasta się zmienił. Jednym się podoba, inni mają wiele wątpliwości co do szarej bryły. Od strony torów, na budynku pojawiły się grafiki związane z historią miasta. Od sierpnia działa część dworcowa z poczekalnią, kasami biletowymi i toaletami.

– Za nami otwarcie pierwszego etapu inwestycji, jaką jest Zintegrowane Centrum Komunikacyjno-handlowe Dekada Konin. Już 27 października oddamy do użytku nowoczesne centrum handlowe, w którym znajdzie się szeroki wybór renomowanych sklepów i punktów usługowych, które zaspokoją ich najważniejsze potrzeby. Inwestycja oznacza też nowe miejsca pracy dla mieszkańców – według naszych szacunków zatrudnienie znajdzie tu nawet 200 osób - mówi Aleksander Walczak, prezes zarządu Dekada SA.

W centrum handlowym o powierzchni 5500 mkw działać będzie około 20 lokali handlowo-usługowych. Większość z nich ma swoich najemców z branży m.in. spożywczej, kosmetycznej, odzieżowej oraz RTV AGD.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole