Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCzy tropiciel złapie błąkającego się Freda? Trwa zbiórka na zatrudnienie specjalisty

Czy tropiciel złapie błąkającego się Freda? Trwa zbiórka na zatrudnienie specjalisty

Dodano:
Czy tropiciel złapie błąkającego się Freda? Trwa zbiórka na zatrudnienie specjalisty

Psiak tuła się po mieście od kilku miesięcy. Wcześniej był podopiecznym schroniska w Kaliszu. Został w końcu adoptowany, jednak, kiedy przewożono go do nowego domu, uciekł w Koninie przy ulicy Przemysłowej. Od tamtej pory jest nieuchwytny.

Dotychczasowe próby złapania psiaka i przekazania go niedoszłym właścicielom zakończyły się fiaskiem. Nie pomogła nawet klatka – pułapka, ustawiona w miejscu, gdzie był widziany. Angażowali się w to wolontariusze z konińskiego i kaliskiego schroniska. Fred długo błąkał się przy ruchliwych trasach. W końcu, dzięki sygnałom od mieszkańców miasta udało się odkryć, gdzie przebywa.  To osiedle Międzylesie.  Dbają tam o niego, dokarmiają, jednak psiak jest tak nieufny, że nie pozwala się do siebie zbliżyć.

 – Aby Fred, psiak po wielu przykrych przejściach mógł powrócić do domu, pozostał nam jedynie profesjonalny tropiciel, który trudni się tym zawodowo, słynny Jamor. Ma na swoim koncie wiele odłowionych i uratowanych czworonogów – mówi jedna z wolontariuszek. Dodaje, że potrzeba około 1500 zł.  W kosztach partycypować chcą także niedoszli właściciele, którzy cały czas czekają na Freda. Deklarują również, że natychmiast, kiedy do nich trafi, rozpoczną pracę z behawiorystą.

Link do zrzutki TUTAJ

Czy tropiciel złapie błąkającego się po Koninie Freda? Trwa zbiórka na zatrudnienie specjalisty
Czy tropiciel złapie błąkającego się po Koninie Freda? Trwa zbiórka na zatrudnienie specjalisty
Czytaj więcej na temat:fred , tropiciel, konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole